با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مزایای ژیکوماستی با لیزر
  16 اکتبر 2018 بدون نظر 426 بازدید

  معایب و مزایای ژنیکوماستی با لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  آگاهی از مزایا و معایب یک روش درمانی ضمن امکان سنجش صحیح همه جانبه یک روش درمانی با سایر روش های درمان ، دید بازتری نسبت به نتایج درمان و داشتن انتظارات معقول از درمان در فرد ایجاد خواهد کرد ، در همین راستا در این مقاله ، معایب و مزایای ژنیکوماستی با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  ژنیکوماستی

  بزرگی بیش از حد سینه در مردان که در اثر رشد غدد درون ریز بافت سینه ایجاد می گردد و ممکن در سنین مختلف در یک یا هر دو سینه ایجاد گردد ، در اصطلاح پزشکی ژنیکوماستی نام دارد .
  عارضه ی ژنیکوماستی در واقع به علت عدم تعادل هورمون های زنانه و مردانه در بدن یک مرد ایجاد می گردد که مصرف برخی داروها ، مصرف برخی مواد اعتیاد آور و الکل ، بیمارهای نظیر تیروئید و … باعث برهم خوردن تعادل این هورمون ها می گردد .

  ژنیکوماستی با لیزر

  ژنیکوماستی اگر با درد و ایجاد ناراحتی روحی برای فرد همراه نباشد به درمان خاصی نیز نیاز نخواهد داشت ، با این حال می توان از لیزر جهت درمان این عارضه استفاده نمود ، با تابش اشعه ی متمرکز لیزر از روی سطح پوست ، چربی انباشته شده در زیر پوست سینه ، به مایع تبدیل خواهند شد و از طریق سوخت و ساز طبیعی بدن ( از راه کلیه و کبد ) از بدن تخلیه خواهند شد ، این روش تحت بیحسی موضعی در موارد خفیف تا متوسط ژنیکوماستی موثر خواهد بود لذا در مورد ژنیکوماستی شدید که همراه پوست اضافه نیز خواهد بود ، روش جراحی ژیکوماستی بهتر است ، زیرا از طریق جراحی ضمن امکان برداشت چربی و بافت اضافه ، می توان پوست اضافه را نیز برداشت و در نهایت محل جراحی شده را بخیه کرد .

  مزایای ژنیکوماستی با لیزر

  مزایای ژنیکوماستی با لیزر

  مزایای ژنیکوماستی با لیزر

  ● بدون درد ، برش ، خونریزی و بخیه کردن
  ● عدم نیاز به بیهوشی و عوارض ناشی از آن
  ● عدم داشتن دوره ی نقاهت طولانی مدت
  ● عدم ایجاد اسکار حاصل از برش بر روی سینه
  ● رفع موثر و ساده ی بزرگی سینه
  ● ایجاد صافی و همواری یکدست بافت زیر پوست
  ● عدم آسیب به بافت سینه

  معایب ژنیکوماستی با لیزر

  به کارگیری روش های صحیح و اصولی سبب کاهش عوارض و نعایب حاصل از لیزردرمانی ژنیکوماستی خواهد شد ، از این رو عوارض احتمالی لیزر درمانی ژنیکوماستی به صورت موقت و گذرا خواهند بود و جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه نیز وجود نخواهد داشت ، معایب ژنیکوماستی با لیزر عبارتند از :
  ● عدم کارایی در ژنیکوماستی شدید
  ● امکان سوختگی پوست در افراد تیره پوست
  ● تورم و التهاب موقت پوست

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.