با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مزایا و معایب ماسک خانگی صورت
  24 اکتبر 2018 بدون نظر 421 بازدید

  مزایا و معایب ماسک خانگی صورت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  یکی از بهترین روش های جلوگیری از بروز پیری زودرس، عدم بروز چین و چروک و جلوگیری از تیرگی و بروز لک در پوست صورت استفاده از ماسک های خانگی با استفاده از مواد طبیعی می باشد و افرادی که به زیبایی پوست خود اهمیت میدهند معمولا به طور هفتگی با صرف وقت مناسب با تهیه این ماسک ها به پاکسازی و لایه برداری پوست خود می پردازند اما مزایا و معایب ماسک خانگی صورت چیست.

  ماسک خانگی صورت

  ماسک خانگی پوست صورت ماسک هایی می باشند که از مواد طبیعی و گیاهی در دسترس تهیه می شوند و افرادی که به زیبا شدن و زیبا ماندن چهره خود تمایل دارند با استفاده و تهیه این ماسک ها به طور هفتگی به رفع سلول ها ی مرده ای که روی پوست آنها تجمع کرده اند می پردازند و با این کار خود از بسته شدن منافذ پوست و بروز چین و چروک و افتادگی پوست خود جلوگیری خواهند کرد بدون آنها پوست خود را دچار التهاب و عوارض بسیاری بسازند اما این افراد باید در تهیه این ماسک ها نوع پوست خود را در نظر بگیرند و با توجه به شناختی که از پوست خود دارند مواد تشکیل دهنده ماسک را ترکیب نمایند.

  مزایا و معایب ماسک خانگی صورت

  ماسک های خانگی به دلیل مواد طبیعی تشکیل دهنده عوارض کمتری را به نسبت ماسک های شیمیایی متوجه پوست خواهند کرد.
  – استفاده از ماسک های خانگی به دلیل در دسترس بودن مواد هزینه کمتری را برای فرد در بر خواهند داشت.
  – با استفاده از ماسک های خانگی می توان به لایه برداری و پاکسازی پوست صورت در منزل پرداخت که از این طریق در وقت افراد صرفه جویی خواهد شد.
  – با استفاده ماسک های خانگی بر روی پوست می توان همزمان از خاصیت چند مواد جهت لایه برداری همزمان پوست، پاکسازی پوست و آبرسانی پوست به آن بهره گرفت.

  مزایا و معایب ماسک خانگی صورت چیست

  مزایا و معایب ماسک خانگی صورت

  معایب ماسک خانگی صورت

  – استفاده از ماسک های خانگی در مورد چین و چروک عمیق پوست و شل شدگی و افتادگی شدید آن کارآیی چندانی نخواهد داشت.
  – عدم شناخت پوست و استفاده از برخی عصاره گیاهان جهت پاکسازی پوست ممکن است باعث التهاب و حساسیت در پوست شود.
  – ماسک های خانگی باید به طور هفتگی و مستمر تکرار شوند تا روی پوست تاثیر مناسبی داشته باشند.
  – استفاده از ماسک های خانگی جهت رفع مشکلات پوستی پروسه ای زمان بر می باشد که برخی از افراد صبر و طاقت کافی در کسب نتیجه از این روش درمانی را نخواهند داشت.
  – با تهیه و استفاده ماسک های خانگی هر نوع مشکل پوستی قابل درمان نخواهد بود و این روش درمانی معمولا پیش از بروز مشکلات پوستی کارآیی خواهد داشت و پس از بروز مشکلات پوستی تاثیری روی پوست ایجاد نخواهد کرد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.