با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  جوانسازی پوست دور چشم
  28 جولای 2018 بدون نظر 1687 بازدید

  مزوتراپی پوست بهترین روش رفع تیرگی دور چشم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  برخی از افراد به طور طبیعی و یا تحت تاثیر عواملی چون بالا رفتن سن و اشعه آفتاب به تیرگی در دور چشم دچار هستند . برای این افراد مزوتراپی پوست بهترین روش رفع تیرگی دور چشم تجویز می شود. این امر باعث تاثیر در زیبایی چشم ها و چهره دارد و چهره افراد را ناخوشایند می سازد. یکی از روش های رفع تیرگی دور چشم روش غیر جراحی مزوتراپی می باشد. اما مزوتراپی پوست بهترین روش رفع تیرگی دور چشم چگونه تیرگی آن را از بین می برد.

  مزوتراپی پوست

  مزوتراپی پوست از جمله درمان های پزشکی پوست می باشد . این امر مشکلاتی چون تیرگی پوست و لک پوست را درمان می نماید. در این روش تزریقی جهت رفع مشکلات پوست ترکیبی از داروهای لازم جهت تقویت پوست تجویز می شود. در این روش ویتامین ها، داروهای گیاهی ، پروتئین ها و مواد معدنی با سوزن های بسیار ریزی به پوست تزریق می گردد . نتیجه با تغذیه پوست توسط مواد تزریق شده مشکلات آن رفع می گردد.

  هزینه مزوتراپی دور چشم

  مزوتراپی دور چشم

  علل تیرگی دور چشم

  تیرگی دور چشم علل متفاوتی چون ژنتیک، ارث ، بیماری هایی چون کمبود آهن، بیماری کبدی و اختلالات تیروئیدی دارد . ممکن است بر اثر تابش زیاد اشعه آفتاب نیز دور چشم دچار تیرگی گردد.

  مزوتراپی دور چشم

  مزوتراپی دور چشم یکی از روش های مراقب های پوستی است. در روش مزوتراپی دور چشم جهت رفع تیرگی آن دوز مناسبی از داروهای تقویتی پوست مانند انواع ویتامین ها و پروتئین ها به پوست تزریق می گردد. این مواد با تغذیه مناسب پوست و رفع کمبودهای آن باعث رفع تیرگی پوست به مرور زمان می گردند.

  در روش مزوتراپی به دلیل تزریق مستقیم ویتامین و پروتئین به پوست رفع تیرگی دور چشم به طور موثرتری صورت می گیرد . استفاده از این روش نتیجه مطلوب تری نسب به استفاده از کرم ها و روش های موضعی رفع تیرگی دور چشم در بر خواهد داشت. زیرا مواد تقویت کننده مستقیما به پوست توسط تزریق وارد می شوند و باعث تقویت سریع تر پوست دور چشم خواهند شد. مزوتراپی پوست چشم گر چه روشی غیر جراحی برای رفع تیرگی دور چشم می باشد ، در رفع این مشکل بسیار موثر خواهد بود.

  مزوتراپی پوست

  تیرگی دور چشم

  اما تزریق آن باید حتما توسط دکتر پوست و مو صورت بگیرد . به دلیل حساسیت چشم ها و نیاز به مهارت و دقت کافی در تزریق در لایه مناسب پوست این تزریق باید حتما توسط متخصص صورت بگیرد. بیماران نباید برای تزریقات تخصصی مانند مزوتراپی به پزشکان عمومی مراجعه نمایند.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.