با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  روش های سنتی کاشت ابرو
  15 آگوست 2018 بدون نظر 357 بازدید

  مشکلات روش های سنتی کاشت ابرو چطور است

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  امروزه روش های زیادی برای درمان ریز ابرو به وجود آمده است اما یکی از بهترین و تاثیرگذارترین آنها کاشت ابرو می باشد. کاشت ابروی طبیعی ایمن ‌ترین راه‌حل برای پرپشت کردن ابروها می ‌باشد و به‌ نوعی نقص در ابروهای فرد را برطرف می‌سازد. روش هایی که امروزه به دنیا معرفی شده است بیماران را از عمل های جراحی سخت و روش های سنتی کاشت ابرو خلاص کرده است و به آنها دوران نقاهت آسانی را هدیه داده است. در این مقاله تصمیم داریم تا به بررسی مشکلات روش های سنتی کاشت ابرو و همچنین روش های جدید معرفی شده به دنیای پزشکی بپردازیم.

  کاشت ابرو

  همانطور که می دانید ابرو یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین ارکان زیبایی در فرد، است که به هر علتی نبودن ابرو و کم ‌پشت بودن آن در فرد باعث عدم اعتماد به ‌نفس شخص خواهد شد چرا که ابروی کم‌ پشت و خالی توجه دیگران را به خود جلب می‌نماید.

  دلایل طبیعی زیادی وجود دارد که افراد را با مشکل ریزش ابرو مواجه می کند ولی در برخی مواقع ریزش ابرو به دلیل انجام هاشور و تاتوهای مکرر ابرو توسط آرایشگاه‌ها و افراد غیرمتخصص و یا مشکلات ژنتیک می باشد که باعث نازک شدن فولیکول‌های ابروها و آسیب جدی به بافت آن و بخش‌ ها خواهد شد که تنها راه درمان آن کاشت طبیعی ابرو است.

  مراکز کاشت ابرو کجاست

  کاشت ابرو

  روش های سنتی کاشت ابرو

  همانطور که می دانید روش های زیادی برای کاشت ابرو به وجود آمده است ولی نکته قابل توجهی که در رابطه با روش های رایج و همچنین روش های سنتی وجود دارد این است که محدودیت بسیاری در حین انجام فولیکول های مو از ناحیه بانک مو و همچنین انجام کار توسط تکنسین های با تجربه می باشد زیرا هر چقد که تکنسین ها هیچ‌گاه نتوانسته‌اند روشی ایمن و با کیفیت برای فرد کاندید انجام دهند .

  استفاده از روش های سنتی کاشت ابرو

  استفاده از روش های سنتی کاشت ابرو

  کما اینکه در آن روش‌های رایج و سنتی توأم با جراحی‌های طولانی‌مدت، درد، خونریزی، به‌جا ماندن اسکار، (زخم، جوشگاه) و در نتیجه شاهد خواب و زاویه طبیعی ابروها نمی‌باشیم. همچنین از دیگر مشکلات روش های سنتی کاشت ابرو میتوان به فاصله موهای کاشته شده اشاره کرد که بیشتر از موهای طبیعی ابرو خواهند بود. هر چند این فواصل در جلسات دوم و سوم کاشت ابرو کاهش می یابد اما باز هم نسبت به ابروهای طبیعی از تراکم کمتری برخوردارند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.