با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مشکلات کاشت مو و ابرو
  14 آگوست 2018 بدون نظر 325 بازدید

  مشکلات کاشت مو و کاشت ابرو چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با برخی از مشکلات کاشت مو که ممکن است با آن مواجه شوید توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم تا آگاهی بیشتری نسبت به انجام عمل کاشت مو بدست آورید. با ما همراه باشید.همانطور که می دانید موها بخش مهمی از زیبایی افراد را تشکیل می دهند حال مو مربوط به سر و یا مربوط به ابرو ها باشد. هر کدام از موارد ذکر شده نقش بسزایی در زیبایی افراد ایفا می کنند و پزشکان و حتی بسیاری از افراد آنها را عنصر اصلی زیبایی می دانند به طوریکه در صورت از بین رفتن و از دست دادن آنها به این باور می رسند که زیبایی آنان نیز به پایان رسیده است و درگیر مشکلات روحی، روانی بسیار شدیدی خواهند شد.

  کاشت مو

  افسردگی آنها را فراگرفته و حاضر نیستند در جامعه حضور پیدا کنند. اما باید بدانید که امروزه به توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی رخ داده است همواره درمان هایی برای مشکلاتی نظیر ریزش مو و ریزش موی ابرو نیز وجود دارد که یکی از بهترین و مهمترین آنان کاشت مو و کاشت ابرو می باشد. شاید اغلب شما زمانی که به دنبال رفع مشکل خود هستید تنها به مزایای آن فکر می کنید اما باید بدانید که مشکلات کاشت مو نیز در برخی موارد باعث می شود که شما از انجام آنها منصرف شوید.

  نتیجه کاشت مو بعد سه ماه

  نتیجه کاشت مو بعد سه ماه

  مشکلات کاشت مو

  همانطور که گفته شد کاشت مو یک نوع جراحی می باشد که بدون نیاز به بیهوشی انجام می شود اما گاهی مشکلات کاشت مو باعث می شود تا برخی از افراد از انجام آن سرباز زنند اما باید بدانید که امروزه با توجه به روش هایی که برای انجام آن به دنیا معرفی شده است مشکلات کاشت مو را به حداقل رسانده است.

  مشکلات کاشت مو چیست

  مشکلات کاشت مو چیست

  بعد از کاشت مو

  اما بعد از اینکه کاشت مو انجام می دهید با مشکلاتی نظیر تورم پس از جراحی مواجه می شوید که خوشبختانه با چند مرحله درمان می‌توان از شر این عارضه خلاص شد و برای مدت زمان طولانی فرد را گرفتار نخواهد کرد. یکی دیگر از مشکلات کاشت مو و کاشت ابرو خارش می باشد. بعد از انجام عمل پوست شما در ناحیه مورد نظر به قدری احساس خارش می کند که در برخی از افراد به دلیل خارش زیاد باعث آسیب رساندن به ناحیه مورد نظر می شود اما باید بدانید که شما باید در برابر این خارش مقاومت کرده تا زخم ها التیام پیدا کند. شستشوی روزانه مو با شامپوهای مخصوص و بدون عطر خارش را کم کرده و تسکین می‌دهد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.