با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  آسپرین بعد از کاشت مو
  16 اکتبر 2018 بدون نظر 1022 بازدید

  نقش مصرف آسپرین بعد از کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  مسلما دیده اید که اکثر افرادی که دچار ریزش مو شده اند افرادی پا به سن گذاشته هستند، هر چند که ریزش مو تنها مختص افراد مسن نیست و جوانان گرفتار آن می شوند اما در افراد میانسال شایع تر است. همین مسئله باعث شده تا فکر کنید آیا افراد مسنی که آسپرین مصرف می کنند میتواند این مصرف آسپرین بعد از کاشت مو بر روی روند درمان تاثیر بگذارد؟ در واقع از همین رو به دلیل اینکه این سوال توسط بسیاری از افراد مطرح شده است در نظر گرفته ایم در این مقاله به آن بپردازیم با ما همراه باشید.

  توصیه هایی در رابطه با مصرف آسپرین بعد از کاشت مو

  در رابطه با مصرف آسپرین بعد از کاشت مو و توصیه هایی برای آن باید بگوییم که این مسئله ارتباط بسیار زیادی به نوع روش انتخابی شما برای خلاصی از شر ریزش مو و یا طاسی سر دارد. معمولا اغلب پزشکان توصیه می کنند که دو روز قبل از عمل کاشت و دو روز بعد از عمل کاشت از مصرف آسپرین خودداری کنید. در واقع این دو روز به دلیل نزدیکی به عمل و اهمیت اینکه در حین عمل بدن باید از هر نوع درمان دیگری در اما باشد از اهمیت بسیاری برخوردار است.

  مصرف آسپرین بعد از کاشت مو

  مصرف آسپرین بعد کاشت مو

  تفاوت مصرف آسپرین بعد از کاشت مو در مردان و زنان

  در واقع مصرف آسپرین این روزها به دلایل مختلفی صورت میگیرد اما یکی از مهمترین دلایل آن عدم بروز سکته در زنان و مردان می باشد. اغلب مردان قبل از ۶۵ سالگی به ندرت اتفاق می افتد که به مصرف آسپرین روی آروند مگر اینکه دچار سکته های قلبی شده باشند اما در زنان بسیار متفاوت است آنها تا قبل از ۶۵ سالگی نیز بسیار اتفاق افتاده که به دلیل جلوگیری از بروز سکته های قلبی که به دلایل مختلف در زنان بسیار است مصرف می کنند. مصرف اسپرین بعد از کاشت مو نیز در زنان متفاوت است و آنها تا ۴ روز بعد از کاشت نیز میتوانند اسپرین مصرف نکنند.

  نظر پزشکان در رابطه با مصرف آسپرین بعد از کاشت مو

  بسیاری از پزشکان بر این عقیده هستند تا زمانی که نیاز نیست از مصرف آسپرین بعد از کاشت مو خودداری شود تا بتواند درمان به طور کامل نتیجه دهد. هر چند که اسپرین در روند درمان تاثیری ندارد اما به صورت کلی باعث کاهش سرعت روند درمان می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.