با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مضرات کاشت ابرو
  11 آگوست 2018 بدون نظر 361 بازدید

  مضرات کاشت مو چیست

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  این روزها شمار افرادی که برای رهایی از ریزش مو و داشتن ظاهری بهتر به روش های جراحی کاشت مو روی می آورند، در حال افزایش است اما شاید این افراد نمی دانند که کاشت مو عوارض ناخوشایند بسیاری به همراه دارد. محققان تحقیقات بسیار زیادی در این زمینه انجام داده اند در طول این سال ها کاشت مو بسیار رواج یافته اما باید بدانید که این روش به هیچ عنوان خالی از عوارض جانبی نبوده و می‌تواند سلامت فرد را در معرض خطر قرار دهد. از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با مضرات کاشت مو توضیحاتی را برای شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  مضرات کاشت مو

  برخی از بیماران با مضرات کاشت مو مواجه می شوند اما باید بدانید که این عوارض در هر یک از بیماران متفاوت می باشد و حتی این احتمال به وجود می آید که پس از عمل کاشت برای برخی از بیماران هیچ مشکلی به وجود نیاید. برخی از این مضرات کاشت عبارتند از:

  موفقیت کاشت مو

  کاشت مو

  – تورم پس از جراحی: باید بدانید که یکی از شایع ترین مضرات کاشت مو تورم پس از جراحی می باشد. در واقع این تورم به دلیل تجمع مایع میان بافتی در زیر پوست به وجود می آید و شروع به خارش می کند و افراد با خاراندن آن ناحیه باعث تورم می شوند.  این ورم پس از مدت زمان کوتاهی با بیرون کشیدن مایع میان بافتی برطرف می‌شود و خوشبختانه با چند مرحله درمان می‌توان از شر این عارضه خلاص شد و برای مدت زمان طولانی فرد را گرفتار نخواهد کرد.

  مضرات کاشت مو

  مضرات کاشت موها

  – نازک شدن تار مو : معمولا مواقعی که افراد برای انجام کاشت مو به کلینیک ها و مراکز نامعتبر مراجعه می کنند یکی از مشکلاتی که گریبانگیر آنان می شود نازک شدن تارهای موی باقی مانده آنها می باشد. و همین مسئله در اکثر مواقع باعث نگرانی هایی در بیماران می شود و تلاش میکنند تا موهای از دست رفته خود را بازیابند و حال قسمت دیگری از سرشان دچار ریزش مو می‌شود و بی تردید چنین اتفاقی به مذاقشان خوش نخواهد آمد. بسیاری از بیماران این اتفاق را جزء بدترین عوارض کاشت مو می دانند اما باید بدانید که در اغلب این موارد نازک شدن تارهای مو دیری نمی‌پاید و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی موی فرد با ضخامت طبیعی و همیشگی شروع به رشد می‌کند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.