با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  معایب روش های خانگی درمان ریزش موی ارثی
  22 اکتبر 2018 بدون نظر 289 بازدید

  معایب روش های خانگی درمان ریزش موی ارثی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]

  از آنجا که روش های خانگی درمان امراض ، هزینه کمی برای فرد دربر دارند و به سادگی و راحتی قابل دسترس هستند ، لذا همواره از آنها برای یک بار هم که شده استفاده می شود ، در همین راستا در این مقاله ، معایب روش های خانگی درمان ریزش موی ارثی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  ریزش موی ارثی

  ریزش موی ارثی ، عارضه ای است که در زنان و مردان سنین مختلف به خصوص سنین جوانی، به سبب سابقه ی خانوادگی و زمینه ارثی ، با نازک شدن موها شروع می شود و تا جایی پیشرفت خواهد کرد که تنها باریکه ای از مو در اطراف و پست سر باقی خواهد ماند .
  الگوی ریزش مو در مردان مبتلا به ریزش موی ارثی به شکل M می باشد ، بدین معنی که خط رویش موهای جلوی سر عقب نشینی می کند ولی در زنان ریزش مو به صورت پخش و پراکند در بالا و وسط سر رخ می دهد و خط رویش موهای جلوی سر معمولا باقی خواهد ماند .

  معایب روش های خانگی درمان ریزش موی ارثی چیست

  معایب روش های خانگی درمان ریزش موی ارثی

  روش های خانگی درمان ریزش موی ارثی

  به منظور درمان ریزش موی ارثی به کمک روش های خانگی معمولا از ماساژ پوست سر با روغن های گیاهی ( روغن نارگیل ، بادام تلخ ، روغن زیتون و …) ، استفاده ار ماسک های ترکیبی حاصل از مواد طبیعی ( ماسک زرده ی تخم مرغ و عسل ، ماسک بابونه و .. ) ، جوشانده های گیاهی و … استفاده می گردد که تاثیر چندانی در جلوگیری از ریزش موها و رشد مجدد موها نخواهد داشت .

  معایب روش های خانگی درمان ریزش موی ارثی

  روش های خانگی درمان ریزش موی ارثی تاثیری در توقف ریزش موها نخواهند داشت زیرا ریزش موی ارثی درمان قطعی ندارد و تنها می توان با مصرف طولانی مدت محلول موضعی ماینوکسیدیل و قرص فیناستراید روند ریزش موها را کاهش داد و از ریزش بیشتر موها به شکل مطلوبی جلوگیری کرد .
  روش های خانگی درمان ریزش مو ارثی چنانچه با توجه به نوع پوست و موی فرد انتخاب نشوند ، باعث ایجاد مشکلاتی نظیر ؛ التهاب ، ایجاد آلرژی ، خشکی پوست سر ، زبری موها ، آسیب به ریشه ی موها و … خواهند شد .
  افراد مبتلا به ریزش موی ارثی ، ذات و طبیعت درونی آنها بدین گونه است که باید موهای سر آنها ریزش کند تا به ظاهر نرمال خود دست یابند ، لذا با هیچ روشی نمی توان این عارضه را برطرف ساخت .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.