با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  معایب لایه برداری پوست با نمک
  14 اکتبر 2018 بدون نظر 256 بازدید

  معایب لایه برداری پوست با نمک

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  همانطور که بارها به این نکته اشاره شده باید بدانید که لایه برداری پوست امروزه یکی از آسان ترین راه هایی است که با کمک آن میتوانید به پوستی زیبا و جوان و شاداب دست پیدا کنید. لایه برداری پوست با نمک نیز یکی از همین راه هاست که پیش روی بیماران و متقاضیان قرار دارد. از همین رو باید بگوییم که علاوه بر اینکه مزایایی دارد مسلما معایب لایه برداری پوست با نمک نیز وجود خواهد داشت. اما این معایب در اکثر مواقع به شکلی نیست که متقاضیان را به دردسر بیاندازد. در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

  معایب لایه برداری پوست با نمک

  دقت داشته باشید اینکه میگوییم معایب لایه برداری پوست با نمک منظور این نیست که نمک منجر به آسیب رساندن به پوست می شود. در واقع این خودمان هستیم که ناراحتی هایی را بر روی پوستمان ایجاد می کنیم. به عبارت دیگر عدم آگاهی ما نسبت به نوع پوست و موادی و تحریکاتی است که باعث می شود آسیب ببیند. هنگامی که آگاه ی لازم نداشته باشید متوجه می شوید که پوستتان متورم، قرمز، حساس شده و جوش های بیشتری بر روی آن پدید آمده است. در واقع شما به جای اینکه پوست بهتری بدست آورید اوضاع را خراب کرده اید.

  معایب لایه برداری پوست با نمک چیست

  معایب لایه برداری پوست با نمک چیست

  مقایسه مزایا و معایب لایه برداری پوست با نمک

  اگر بخواهیم مقایسه ای میان مزایا و معایب لایه برداری پوست با نمک انجام دهیم باید بگوییم که کفه ی ترازو به سمت مزایای آن خم می شود و اکثرا معایب آن به دلیل عدم آگاهی ایجاد می شود. از جمله مزایای آن میتوان به از بین بردن جوش ها، آکنه ها و لکه های پوستی اشاره کرد. همچنین این لایه بردار باعث می شود تا پوست های مرده از بین بروند و پوستی جدید و جوان جایگزین آن شود. دقت داشته باشید که این مزایا شاید در همه یکسان باشد اما رسیدن به آن و همچنین نحوه رسیدن به آن متفاوت است.

  اهمیت معایب لایه برداری پوست با نمک

  وقتی صحبت از معایب لایه برداری پوست با نمک می شود ذهنتان به این سمت می رود که آیا این معایب ارزش این را دارد که آن را به جان بخریم. باید به شما بگوییم اگر شما و یا متخصصان بتوانند دستورالعمل آن را به خوبی اجرا کنند هیچگونه عوارضی گریبانگیر شما نخواهد شد و به پوستی عالی دست پیدا خواهید کرد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.