با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مزایا و معایب میکرواسکالپ سر
  16 اکتبر 2018 بدون نظر 585 بازدید

  مزایا و معایب میکرواسکالپ سر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  همانطور که میدانید ریزش مو و از دست دادن موها یکی از بدترین اتفاقاتی است که میتواند برای افراد رخ دهد. به همین دلیل با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی رخ داده روش های بسیار زیادی برای درمان این مشکل به دنیا معرفی شده است که یکی از آنها روش میکرواسکالپ سر می باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که این روش همانند سایر روش ها معایبی را با خود به همراه دارد. اگر بخواهیم معایب میکرواسکالپ سر را نام ببریم باید به مواردی همچون بروز واکنش های آلرژیک، اختلاف رنگ میان رنگ مو و رنگ هاشور، عدم تخصص کافی پزشک برای انجام این روش، وجود شرایط غیربهداشتی و…. اشاره کنیم.

  نقش پزشک در بروز معایب میکرواسکالپ سر

  دقت داشته باشید هنگامی که شما برای برطرف کردن مشکل ریزش مو و یا طاسی سر خود به سراغ میکرواسکالپ سر می روید. باید بدانید که انتخاب پزشک متخصص در رسیدن به نتیجه مطلوب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این پزشک است که با تخصص، مهارت و تجربه خود میتواند ثابت کند که شما به نتیجه خواهید رسید و بروز معایب میکرواسکالپ سر بر روی شما اتفاق نمی افتد. شاید این مسئله به صورت زبانی توسط بسیاری از پزشکان مطرح شود اما شما باید همواره نمونه کارهایی از پزشک مورد نظر مشاهده کنید تا به سراغ آنان بروید. مطمئن باشید در این صورت میتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

  معایب میکرواسکالپ سر

  معایب میکرواسکالپ سر

  مقایسه مزایا و معایب میکرواسکالپ سر

  مطمئنا وقتی افراد به سراغ میکرواسکالپ سر می روید میدانید که این روش مزایا و البته معایبی را با خود به همراه دارد. در این مقاله در رابطه با معایب میکرواسکالپ سر توضیحاتی دادیم اما حال در نظر داریم در رابطه با مزایای آن نیز توضیحاتی شرح دهیم. از جمله مزایای این روش عبارتند از:

  ظاهری آراسته و زیبا را برای شما به همراه خواهد آورد.

  به دلیل هزینه ی پایین آن تقریبا تمامی افراد میتوانند از پس هزینه های آن بربیایند.

  بسیاری از افرادی که به دلیل استرس فیزیکی موهای خود را از دست می روند دیگر به این مشکل گرفتار نخواهند شد.

  ظاهری بسیار طبیعی را برای بیماران به همراه خواهد آورد.

  همه ی افراد بدون توجه به نوع پوست و رنگ مو میتوانند از این روش استفاده کنند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.