با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  معایب و مزایای بوتاکس زیر ابرو
  6 اکتبر 2018 بدون نظر 540 بازدید

  معایب و مزایای بوتاکس زیر ابرو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  بوتاکس نوعی درمانی زیبایی می باشد که به دلیل غیر جراحی بودن و اثر سریع در حجم دهی به پوست و رفع چین و چروک آن از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد ، یکی از درمان هایی که در رفع افتادگی ابرو مورد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تزریق بوتاکس می باشد که این درمان نیز مانند هر نوع درمان زیبایی خالی از عوارض نخواهد بود اما معایب و مزایای بوتاکس زیر ابرو چیست.

  بوتاکس زیر ابرو

  در تزریق بوتاکس به زیر ابرو جهت رفع افتادگی ابرو متخصص میزان تعیین شده از بوتاکس را بر اساس وضعیت ابروها با استفاده از سوزن های باریک به نواحی از زیر ابرو که عضلات پایین آورنده ابرو در آنجا قرار دارند تزریق می نماید تا با پر شدن زیر ابرو عضلات نیز ضعیف گردند و حالت ابروها به بالا کشیده شود البته این تزریق در بالا و کنار چشم ها نیز جهت اثر بخشی مناسب انجام خواهد شد.

  بوتاکس زیر ابرو

  بوتاکس زیر ابرو

  مزایای بوتاکس زیر ابرو

  بوتاکس زیر ابرو روشی با تاثیر سریع بر روی ابروها جهت بالا کشیدن آنها و رفع افتادگی ابرو خواهد بود، این روش درمانی بدون درد، جراحی و خونریزی برای بیمار انجام می گیرد، پس از تزریق بوتاکس به زیر ابرو فرد به دوره نقاهت طولانی نیاز نخواهد داشت و تزریق بوتاکس برخلاف برخی داروها در صورت تزریق مشخص و با تکنیک صحیح عوارضی را برای فرد در پی نخواهد داشت.

  معایب و مزایای بوتاکس زیر ابرو

  معایب و مزایای بوتاکس زیر ابرو

  معایب بوتاکس زیر ابرو

  برخی از افراد پس از تزریق بوتاکس به زیر ابروی خود دچار حساسیت و آلرژی می گردند، تزریق نامناسب و غیر تخصصی بوتاکس ممکن است باعث آسیب به عضلات پوست گردد، تزریق بوتاکس و مصرف برخی از داروها ممکن است باعث ایجاد تداخل دارویی گردد و تزریق بوتاکس بی کیفیت ممکن است باعث ایجاد فرورفتگی و برجستگی زیاد در زیر ابروها شود.

  سن مناسب بوتاکس زیر ابرو

  سن مناسب جهت بوتاکس زیر ابرو سنین ۱۸ تا ۷۵ سال می باشد و افرادی زیر سن ۱۸ سال و بالای ۷۵ سال قرار دارند نباید تزریق بوتاکس را در هر ناحیه از صورت خود انجام دهند.

  افراد منع شده از بوتاکس زیر ابرو

  – افرادی که اختلال انعقادی خون دارند.
  – زنان باردار و شیرده.
  – افرادی که بیماری قلبی، دیابت و فشار خون بالا دارند.
  – افرادی که در بدن خود عفونت فعال دارند.
  -افرادی که به ضعف عضلانی دچار هستند.
  بوتاکس ابرو به دلیل ایجاد فلج عضلات بالا کشنده و پایین کشنده ابرو باعث می گردد افتادگی ابرو درمان گردد و ابرو حالت و قوس مناسبی به دست بیاورد که در این میان محل مناسب تزریق و میزان مشخص شده بوتاکس تاثیر مناسبی در بالا کشیدن ابرو خواهد داشت و از این طریق چین و چروک ایجاد شده بر اثر حرکات زیاد ابروها برطرف خواهند شد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.