با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مزایای روش FUG کاشت مو
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 319 بازدید

  معایب و مزایای روش FUG کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  وقتی افراد دچار ریزش مو می شوند با مشکلات روحی بسیار زیادی دست و پنجه نرم می کنند اما مسئله ای که وجود دارد این است که شما دوست دارید تا این مشکل برطرف شود یکی از راه هایی که پیش روی شما قرار دارد روش FUG کاشت مو می باشد. این روش همانند روش FIT بوده و پزشکان تفاوت زیادی در آنها قائل نمی شوند اما تاکنون به این فکر کرده اید که مزایای روش FUG کاشت مو چیست؟ چگونه با استفاده از این روش میتوان به این مزایا دست پیدا کرد؟ در این مقاله با ما همراه باشید.

  مزایای روش FUG کاشت مو

  مسلما می دانید که انجام هر عملی مزایا و معایبی را با خود به همراه دارد. که این مسئله در رابطه با روش FUG نیز وجود دارد. از همین رو اگر بخواهیم در رابطه با مزایای روش FUG کاشت مو صحبت کنیم باید بگوییم که:

  • نتایجی که پس از کاشت مو به روش FUG بدست خواهید آورد کاملا دائمی بوده و موهایی خوش حالت و زیبا را برای همیشه خواهید داشت.
  • ۹۰ درصد گرافت هایی که از ناحیه ی بانک موی افراد برداشته می شود، سالم بوده و هیچ آسیبی به بانک مو وارد نمی شود.
  • موهایی که در ناحیه ی مورد نظر رشد می کنند کاملا طبیعی بوده و کسی نمیتواند متوجه شود که شما عمل کاشت مو انجام داده اید.

  اهمیت مزایای روش FUG کاشت مو

  مطمئنا این سوال برای شما نیز به وجود آمده که چرا مزایای روش FUG کاشت مو و یا هر روش دیگری برای شما اهمیت دارد؟ در رابطه با این نکته باید به شما بگوییم که تا زمانی که در رابطه با مزایای عملی اطلاعاتی نداشته باشید به سراغ آن نمی رود هیچ کس دوست ندارد که بعد از انجام کاری با عوارضی مواجه شود به همین دلیل با مطالعه ی مزایای آن سعی می کند بهترین ها را برای خود رقم بزند.

  معایب و مزایای روش FUG کاشت مو

  معایب و مزایای روش FUG کاشت مو

  تفاوت معایب و مزایای روش FUG کاشت مو

  مسلما انجام این عمل معایبی را با خود به همراه خواهد داشت اما انقدر این معایب اندک و قابل رویت نیست که اکثر افراد مزایای روش FUG کاشت مو را دیده و آن را برای درمان ریزش موهای خود انتخاب می کنند. این معایب اغلب به دوران نقاهت برمیگردد اینکه بیمار باید یک دوره نقاهت نسبتا طولانی تر نسبت به سایر روش ها را تحمل کند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.