با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مزایا و معایب کاشت مو به روش bht
  28 آگوست 2018 بدون نظر 314 بازدید

  معایب و مزایای کاشت مو به روش bht

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 3]

  استفاده از داروهای گیاهی و روش های خانگی برای درمان ریزش مو یکی از قدیمی ترین توصیه هایی است که احتمالا آن را از مادربزرگ خود شنیده اید.در گذشته به علت اینکه روش هایی مانند کاشت مو وجود نداشته اند افراد تصور میکرده اند داروهای گیاهی تنها درمان هایی هستند که میتوان برای رفع ریزش مو به کار گرفت و در صورتی که این داروها نتیجه ای را به دنبال نداشته باشند ریزش موی فرد به هیچ وجه درمان نخواهد شد.اما امروزه این باور کاملا رد شده است و میتوان هر نوع ریزش مویی را درمان نمود.کاشت مو یکی از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان ریزش مو ارثی و کچلی را به راحتی درمان نمود بدون این که فرد مدت ها برای رسیدن به نتیجه منتظر باشد.در این مطلب به یکی از روش های کاشت مو و معایب و مزایای کاشت مو به روش bht خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

  متقاضیان کاشت مو به روش bht

  کاشت مو به روش bht یکی از روش هایی است که به صورت متداول برای پیوند مو به کار گرفته نمیشود.برای استفاده از این روش برای به معایب و مزایای کاشت مو به روش bht  دقت داشته باشید.

  این نوع کاشت مو برای افرادی است که دچار ریزش مو ی ارثی شده باشند و به علت کمبود بانک مو امکان استفاده از سایر روش های کاشت مو را نداشته باشند.در این روش به جای استخراج فولیکول ها از ناحیه ی سر، متخصصان فولیکول ها را قسمت های مختلف بدن استخراج میکنند به همین دلیل جزء بهترین گزینه ها برای افرادی خواهد بود که بانک موی کافی ندارند.

  معایب و مزایای کاشت مو به روش bht

  کاشت مو به روش bht

  مراحل کاشت مو به روش bht

  کاشت مو به روش bht مانند سایر روش های کاشت مو انجام میشود و بین آن با روش های دیگر تفاوتی وجود ندارد.تنها تفاوتی که در این روش وجود دارد این است که به جای برداشتن فولیکول ها از پشت سر از سایر قسمت های بدن فولیکول ها استخراج میشوند.

  بعد از این که فولیکول ها استخراج شدند متخصصان به روش ها معمول آن ها را در قسمت های مختلف بدن پیوند میزنند.در ادامه به معایب و مزایای کاشت مو به روش bht میپردازیم.

  درمان سریع ریزش موها

  درمان سریع ریزش موها

  معایب و مزایای کاشت مو با این روش

  توجه به معایب و مزایای کاشت مو به روش bht باعث میشود تا با چشم باز این روش را انتخاب کنید و بعدا دچار پشیمانی نشوید.مهمترین مزیت کاشت مو به روش bht این است که افراد فاقد بانک مو در پشت سر هم که در گذشته از کاشت مو منع میشده اند میتوانند به راحتی از این روش استفاده کنند.

  عیب اصلی این روش رشد نکردن موها بیش از حد خاصی است.موهایی که با استفاده از این روش کاشته میشوند در مدت ۶ ماه فقط ۲ اینچ رشد خواهند کرد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

   
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.