با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  معایب کاشت مو با روش کانادایی
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 637 بازدید

  مزایا و معایب کاشت مو به روش کانادایی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 3]

  اگر بخواهیم در رابطه با کاشت مو به روش کانادایی صحبت کنیم باید بگوییم که این روش شباهت بسیار زیادی با روش FIT دارد و این نکته میتواند بسیار مفید باشد که شما در رابطه با معایب کاشت مو به روش کانادایی نیز اطلاعاتی داشته باشید تا با آگاهی کامل و جامع به سراغ انجام آن بروید. اینکه چه افرادی کاندیدای مناسب برای انجام این روش هستند همچنین هزینه های مربوط به آن از دیگر نکاتی است که باید در رابطه با روش کانادایی اطلاعات بدست آورید. از همین رو توصیه می شود با معایب کاشت مو به روش کانادایی آشنا شوید.

  برخی از معایب کاشت مو به روش کانادایی

  مسلما انجام هر عملی با مزایا و همچنین معایبی همراه خواهد بود که در این قسمت در نظر داریم تا در رابطه با معایب کاشت مو به روش کانادایی صحبت کنیم زیرا این مسئله به شما این آگاهی را می دهد تا اطلاعات بیشتری داشته باشید و بدانید چه چیزهایی در انتظار شماست. از جمله معایب آن عبارتند از:

  • در برخی موارد شاهد این مسئله هستیم که حفره هایی در ناحیه ی موهای کاشته شده به وجود می آید که حاصل استفاده از دستگاه های اتوماتیک می باشد.
  • این امکان وجود دارد که تخریب هایی در ناحیه ی گیرنده و حتی دهنده به وجود آید.
  • بسیاری از گرافت های برداشت شده به دلایل مختلف از بین می روند.
  • استفاده از دستگاه های قدیمی و طرد شده برای کاشت گرافت ها
  معایب کاشت مو به روش کانادایی

  معایب کاشت مو با روش کانادایی

  معایب کاشت مو به روش کانادایی و اهمیت آن

  اینکه این مسئله که شما در رابطه با معایب کاشت مو به روش کانادایی اطلاعات داشته باشید به این دلیل اهمیت دارد که شما بدانید در آینده پس از انجام این عمل با چه چیزهایی روبرو خواهید شد. بررسی های لازم را انجام دهید و به نتیجه ای درست برسید که آیا انجام این عمل مزایای بیشتری دارد و یا معایب آن به نسبت بیشتر است. دقت داشته باشید که شما تنها در این صورت میتوانید اطلاعات خود را بالا برده و به نتیجه ای درست برای انجام یک عمل جراحی داشته باشید.

  مقایسه مزایا و معایب کاشت مو به روش کانادایی

  شما باید به این مسئله واقف باشید که دانستن مزایا و معایب کاشت مو به روش کانادایی به شما در تصمیم گیری کمک می کند اما اگر بخواهیم مقایسه ای بین این دو داشته باشیم باید بگوییم که مزایای آن نسبت به معایب آن چربی بیشتری می کند در نتیجه میتوان انتظار داشت که پس از انجام این عمل رسیدن به نتیجه دلخواه خیلی دور از دسترس نیست.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.