با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  لیزر موهای زائد هورمونی
  19 آگوست 2018 بدون نظر 338 بازدید

  حذف موهای زائد هورمونی با بهترین دستگاه لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  همواره موهای زائد هورمونی یکی از بدترین نوع موهای زائدی می باشد که رشد کرده به سختی از بین می رود. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با حذف موهای زائد هورمونی با بهترین دستگاه لیزر توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  حذف موهای زائد

  موهای نا خواسته یا زائد به موهایی گفته می شود که در مواضعی از بدن ایجاد میشود که غیر معمول بوده و رنگ تیره آنها نیز این رویش غیر طبیعی را بیش تر نمایان می سازد . رویش موهای زائد را عمدتا در نواحی چانه ، لب فوقانی ، نواحی دو طرف صورت، از محل ناف به طرف پایین و در فرورفتگی ناحیه کمر ، به رنگ تیره و سیاه می توان مشاهده نمود. همانطور که میدانید امروزه از بین بردن موهای زائد یکی از مهم ترین دغدغه هاییست که خانم ها به خصوص خانم های جوان دارند. روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد ولی یکی از موثرترین آنها استفاده از دستگاه لیزر می باشد.

  موهای زائد هورمونی

  لیزر موهای زائد

  موهای زائد هورمونی

  همانطور که گفته شد وقتی افراد به دلیل مشکلات هورمونی موهای زائد هورمونی آنها رشد می کند به سختی از بین می رود و اغلب سیاه بوده و ظاهری زشت را برای افراد پیدید می آورد. اما امروزه با استفاده از لیزر می توان این مشکل را برطرف کرد. در اين روش با استفاده از ليزر، فوليكول موهاي زايد كاملا تخريب مي‌ شود و امكان رشد موهاي زائد در آن ناحيه خاص از بين مي‌رود.

  لیزر موهای زائد در کلینیک

  لیزر موهای زائد در کلینیک

  لیزر موهای زائد بدن

  اين درمان در چند مرحله و طي چند هفته انجام مي‌شود. نتيجه حاصل از اين روش در اغلب مواقع، موفقيت‌آميز و دائمي است اما افراد معمولا هر چند مدت یکبار برای تکمیل روند درمان و تثبیت آن به کلینیک مربوطه مراجعه می کنند. بسیاری از افراد به دلیل هزینه ای که لیزر موهای زائد برای آنها در پی دارد تمایلی به انجام آن ندارند. از همین رو لازم به ذکر است بار دیگر تاکید کنیم که ليزر، آخرين و جديدترين راه براي درمان موهاي زائد است که میتوانید امتحان کنید. ولي در هر حال بايد انتظار شما از اين روش درماني هم معقول و واقع‌گرايانه باشد. پزشكان معتقدند اثر بخشي ليزر به اثبات رسيده است.

  پس از ليزر، برخي موها فورا مي‌افتند ولي اغلب موها در عرض ۲ هفته از بين مي‌روند. ‌با کمی صبر مطمئن باشید که به خواسته خود خواهید رسید و بدنی عاری از هرگونه موهای زائد خواهید داشت.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.