با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  مکمل کلاژن
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 283 بازدید

  مکمل کلاژن

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  مطمئنا امروزه بارها در رابطه با مکمل کلاژن برای برطرف کردن چین و چروک های به وجود آمده بر روی پوست افراد به دلایل مختلف از جمله افزایش سن شنیده اید. همانطور که میدانید کلاژن یکی از مهمترین مواد تشکیل دهنده استخوان، ماهیچه ها، پوست و… می باشد و پزشکان برای اینکه بتوانند کلاژن مورد نیاز بدن را تهیه کنند به سراغ روش های مختلف می روند که یکی از آنها مکمل کلاژن می باشد. در ادامه در نظر داریم تا توضیحات بیشتری در رابطه با این مسئله خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  مکمل کلاژن چگونه عمل می کند

  باید بدانید که در اکثر موارد مکمل کلاژن به صورت تزریقی به بدن وارد می شود و باید بدانید که تنها برای برطرف کردن کمبود کلاژن در یک ناحیه نمی باشد بلکه کل بدن را در نظر میگیرد و آن را به صورت موازی به روش های مختلف در بدن تقسیم می کند. در واقع این نکته وجود دارد که مکمل های کلاژن به صورت خودکار نمیتواند به سایر بافت های بدن انتقال داده شود از همین رو به صورت اسید امینه تجزیه شده و سپس وارد جریان خون می شود. از همین رو نتیجه ای که متصور می شویم اغلب متفاوت است زیرا نمیتوانیم کاری کنیم که کلاژن ها به آن نقطه ای که مد نظر داریم انتقال پیدا کند.

  چه کسانی میتوانند از مکمل های کلاژن استفاده کنند

  باید بدانید که این سوال توسط بسیاری از افراد مطرح می شود اما پاسخ دادن به آن بسیار راحت است. زیرا مکمل کلاژن در اکثر موارد توسط پزشک برای همه ی افراد تجویز نمی شود. حال صبر کنید در این قسمت این نکته را متذکر شویم که مکمل کلاژن سازی پوست حتما باید توسط پزشک تجویز شود استفاده بدون نسخه پزشک اصلا توصیه نیم شود. از طرفی دیگر افراد پیر، کسانی که از استخوان های ضعیف بهره مند هستند و کسانی که مشکلات مشترک دارند از جمله کسانی هستند که کاندیدای مصرف آن هستند.

  مکمل کلاژن چیست

  مکمل کلاژن چیست

  عوارض مکمل کلاژن

  به طور کلی نمیتوان گفت که مکمل کلاژن عوارضی را با خود به همراه دارد اما افرادی که از آن استفاده کرده اند همواره می گویند که پس از مصرف با واکنش های آلرژیک، اسهال، یبوست و یا سوزش هایی بر سر دل مواجه شده اند. اما یک نکته مثبتی که در رابطه با آنها وجود دارد این است که مکمل کلاژن از منابع دریایی ممکن است سطح کلسیم را در بدن افزایش دهد.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.