با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  میکرو اسکالپ سر
  14 اکتبر 2018 بدون نظر 646 بازدید

  توضیحاتی درباره میکرواسکالپ سر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  زیبایی یکی از عواملی است که باعث می شود انسان های همواره میل به زیبایی داشته باشند، در واقع از گذشته تاکنون این میل همواره در زنان و مردان وجود داشته و چیزی است که نمیتوان آن را تغییر داد. در این راستا باید بگوییم که مو نیز یکی ای اصلی ترین بخش های زیبایی می باشد که بروز مشکل در آن میتواند تبعات بسیار سختی را برای افراد به همراه داشته باشد از همین رو وقتی به با ریزش مو مواجه می شوند یکی از راه هایی که در پیش میگیرند میکرواسکالپ سر می باشد. میکرواسکالپ که معنی کف سر می باشد نوعی هاشور زدن محسوب می شود که باعث می شود ناحیه ای که دچار ریزش شده دیگر خالی به نظر نیاید.

  میکرواسکالپ سر برای چه کسانی مناسب است؟

  وقتی افراد دچار ریزش مو و حتی عدم رشد مو در ناحیه ای از سر خود می شوند بلافاصله به سراغ درمان هایی می روند که پیش روی آنها قرار دارد. اما باید بدانید نکته ای که در این زمینه وجود دارد این است که شما باید در ابتدا علت ریزش موهای خود را پیدا کنید و به این نتیجه برسید که آیا میکرواسکالپ سر برای شما مناسب می باشد یا خیر. در این قسمت در نظر داریم افرادی که برای انجام این عمل مناسب هستند را معرفی کنیم.

  • در واقع افرادی که دچار طاسی و یا کم پشتی مو هستند گزینه مناسبی برای کاشت مو نیستند از همین رو به سراغ میکرواسکالپ سر می روند.
  • افرادی که دچار ریزش مو و طاسی مقطعی شده اند گزینه مناسبی می باشند.
  • افرادی که دچار بیماری آلوپسی شده اند.
  • کودکان گزینه مناسبی برای کاشت مو و ترمیم مو نیستند.
  میکرواسکالپ سر

  میکرواسکالپ سر

  مراقبت های بعد از میکرواسکالپ سر

  همانطور که میدانید در برخی مواقع مراقبت های بعد از انجام هر عمل از خود عمل از اهمیت بسیار ویژه تری برخوردار هستند. میکرواسکالپ سر نیز از این قاعده مستثنی نیست و هنگامی که شما این عمل را انجام می دهید نیاز است که برخی از مراقبت ها را رعایت کنید. که عبارتند از:

  • نباید تا ۳ روز بعد از انجام عمل حمام کنید و تا مدت ها باید از شماپوهای بچه و شامپوهایی که فاقد چربی می باشند استفاده کنید.
  • افرادی که پوست چربی دارند باید همواره با کمک الکل و ضدعفونی کننده ها استفاده کنند تا چربی سرشان بیش از حد مجاز نرود.
  • تا مدت ها بعد از عمل زیر نور مستقیم خورشید قرار نگیرند.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.