با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  ناهمواری پوست بعد از لیپوماتیک
  14 سپتامبر 2019 بدون نظر 1322 بازدید

  ناهمواری پوست بعد از لیپوماتیک

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]

  روش لیپوماتیک یکی از رایج ترین روش هایی است که در حال حاضر برای کاهش حجم برخی از نقاط بدن مورد استفاده قرار میگیرد. متقاضیان این روش افرادی هستند که دچار اضافه وزن شدید نشده اند اما به علت چاقی شکم، پهلو و … از شکل اندام خود رضایت کافی ندارند. استفاده از این روش برای این افراد باعث میشود تا در کمترین زمان ممکن شاهد دست یابی به اندامی بسیار متناسب باشند. به علت اینکه سوالات زیادی در مورد ناهمواری پوست بعد از لیپوماتیک مطرح میشود در این مطلب تصمیم گرفته ایم به این موضوع بپردازیم.

  ناهمواری پوست بعد از لیپوماتیک

  افرادی که از روش های لیپوماتیک استفاده میکنند میتوانند این اطمینان را داشته باشند که دچار عوارض خطرناک و جبران ناپذیر نخواهند شد چون لیپوماتیک در حال حاضر با متد های بسیار ایمن انجام میشود و همین باعث شده عوارض کوتاه مدت نیز به راحتی برطرف شوند اما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که مشکلاتی مانند ناهمواری پوست بعد از لیپوماتیک در برخی از افراد مشاهده خواهد شد.
  البته ایجاد این مشکل دائمی نخواهد بود چون استفاده از لیپوماتیک در بسیاری از مواقع باعث سفت شدن پوست و افزایش حالت الاستیکی آن نیز میشود اما به علت التهاباتی که بلافاصله بعد از عمل به وجود می آید معمولا اکثر بیماران شاهد عوارض موقت مانند ناهمواری های پوست خواهند بود که این مشکل باید به صورت طبیعی بعد از یک الی چند هفته برطرف شود.

  ناهمواری پوست بعد از عمل لیپوماتیک

  درمان کردن این مشکل بعد از لیپوماتیک

  ناهمواری پوست بعد از لیپوماتیک در اکثر موارد به صورت خود به خود از بین خواهد رفت به همین دلیل نباید با مشاهده آن دچار نگرانی شوید اما همانطور که اشاره کردیم در برخی از موارد ممکن است ادامه داشته باشد که در این موارد باید به پزشک مراجعه کنید.
  افرادی که از لیپوماتیک استفاده میکنند میتوانند با رعایت یکی سری نکات که متخصصان توصیه میکنند به درمان سریع عوارض موقت لیپوماتیک بپردازند که از میان این نکات میتوان به ماساژ ناحیه ی مورد نظر، استفاده از گن، تغذیه ی مناسب و استفاده از داروهای تجویز شده اشاره کرد.

  متقاضیان لیپوماتیک

  متقاضیان لیپوماتیک

  سایر عوارض لیپوماتیک

  ایجاد چروک و افتادگی پوست بعد از لیپوماتیک تنها عارضه ی موقت این عمل نخواهد بود. افرادی که از لیپوماتیک استفاده میکنند در بسیاری از مواقع کبودی، تورم، خارش و مشکلات این چنینی را شاهد خواهند بود که در اکثر موارد از بین خواهد رفت اما در صورتی ادامه داشتن این عوارض یا مشاهده ی خونریزی، عفونت و درد شدید باید حتما به پزشک مراجعه نمود.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.