با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  نتایج کاشت مو
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 1435 بازدید

  نتایج کاشت مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 13 میانگین: 3.8]

  عمل کاشت مو از جمله عمل های بسیار حساسی و مورد توجه افراد مبتلا به طاسی است که فرد تا مشاهده ی نتایج نهایی آن باید صبر کند ، از این رو در این مقاله برای افرادی که این عمل زیبایی را انجام داده اند ، عنوان می کنیم که نتایج کاشت مو باید چطور باشد تا مشخص شود که عمل انجام شده ، عملی موفقیت آمیز بوده است .

  عمل کاشت مو

  در عمل زیبایی کاشت مو ، پزشک متخصص پوست و مو به همراه تیم تخصصی وی ، از ناحیه ی پشت سر فرد ، فولیکول های مو را از پوست خارج کرده و در خط رویش طراحی شده مو ، با دقت فراوانی در جلوی سر پیوند می زنند ، این عمل با توجه به وسعت ناحیه ی طاس در فرد بین ۴ الی ۵ ساعت به طول خواهد انجامید .

  روش های کاشت مو

  با روش های مختلفی می توان عملیات برداشت فولیکول ها و کاشت آنها در محل مناسب را انجام داد که در این میان از ابزار مخصوص و دستگاه های خاصی استفاده می شود ، روش های کاشت مو شامل ، روش sut کاشت مو , روش fut کاشت مو , روش fit کاشت مو , روش bht کاشت مو هستند که در برخی موارد از ترکیب دو روش جهت دستیابی به نتایج مطلوب استفاده می گردد .

  نتایج کاشت مو

  نتایج کاشت موی طبیعی

  انتخاب بهترین روش کاشت مو

  انتخاب بهترین روش کاشت مو در هر فردی با توجه به وضعیت بانک مو فرد ، سطح انتظارات فرد از نتایج کاشت مو و شرایط فیزیکی فرد انجام می شود ، بدون بررسی و ارزیابی وضعیت فرد نمی توان گفت که چه روشی برای فرد بهترین روش خواهد بود .

  چگونگی نتایج کاشت مو

  هنگامی که عملیات کاشت مو و پیوند مو در فرد به پایان رسید ، حدود یک سال الی دو سال زمان نیاز خواهد بود که نتایج کاشت مو به طور کامل نمایان شود ، در این زمان کلیه ی موهای پیوند رشد و نمو کرده ، ضخامتی مناسب و همانند موهای طبیعی فرد پیدا خواهند کرد و رشد آنها هم اندازه ی موهای طبیعی خواهد بود به گونه ای که می توان به کوتاهی و اصلاح موهای پیوندی پرداخت .
  با رسیدن موهای پیوندی به رشد کامل ، این موها از سایر موهای طبیعی فرد قابل تشخیص نیستند ، زیرا خط رویش طراحی شده برای کاشت مو موفق ، بسیار طبیعی و زیبا خواهد بود .

  نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

  نتیجه کاشت مو بعد از سه ماه

  ماندگاری نتایج کاشت مو

  ماندگاری نتایج کاشت مو به دلیل برداشت فولیکول های پیوندی از پشت سر که در برابر هورمون ریزش مو مقاوم هستند ، به صورت دائمی خواهد بود به گونه ای که پس از کاشت مو ، فرد از نتایج حاصل رضایت بالایی خواهد داشت .

  توضییح کامل روش های کاشت مو در کلینیک زیبایی

  نتایج کاشت مو با روش sut : روش sut کاشت مو در کلینیک های زیبایی انجام می شود و یکی از استانداردترین روش ها برای پیوند موهای سر می باشد. در این روش که بسیار جدید و مدرن می باشد ، فولیکول های مو با استفاده از دستگاه خاص و روش های استاندارد ، از سر بیرون کشیده می شوند و موها در نقاط مورد نظر پیوند زده می شود.

  در این روش از عمل جراحی استفاده نمی شود بنابراین هیچ گونه جای بخیه و زخمی باقی نخواهد ماند و نگران عوارض ناشی از انجام عمل کاشت مو نباشید. نتایج کاشت مو با روش sut کاشت مو ، در اکثر موارد ، موفقت آمیز بوده و مشکل خاصی به وجود نخواهد آمد. البته تمامی مراحل برداشت مو و کاشت یا پیوند مو باید زیر نظر متخصص زیبایی و در کلینیک یا مراکز درمانی انجام شود.

  برای انجام این روش کاشت مو ، بعد از مراجعه به کلینیک زیبایی معتبر و دادن شرح حال کامل بیمار ، متقاضی کاشت مو sut برای برداشت موهای هم رنگ و تقریبا مشابه موهای سر خود آماده خواهد شد. در این روش ، فرد باید حتما دارای بانک مویی مناسب باشد . افرادی که از ریزش موی شدید ارثی هم هستند ، گزینه های انجام این روش از کاشت مو می باشند.

  نتایج کاشت مو SUT

  نتایج کاشت مو SUT

  نتایج کاشت مو با روش fut : برای انجام این روش کاشت مو ، حتما باید به کلینیک معتبر زیبایی کاشت مو مراجعه کنید تا نتایج کاشت مو کاملا موفقیت آمیزباشد. برای انجام این روش کاشت مو ، بعد از مراجعه به کلینیک زیبایی و مشاهده و بررسی نمونه های موفق کاشت مو ، این عمل زیبایی انجام می شود. استفاده از این روش کاشت مو ، محدودیت سنی خاصی ندارد و متقاضیان کاشت مو در هر سنی که باشند می توانند از این روش استفاده کنند ولی می توان گفت افراد بین ۳۰ تا ۵۰ ساله بیشترین متقاضیان انجام این روش کاشت مو هستند.

  افرادی که دچار سفیدی مو شده اند هم می توانند از روش fut کاشت مو استفاده کنند و حتی بعد از انجام کاشت مو با این روش ، موهای خود را رنگ کنند. متقاضیان کاشت مو نباید اصرار کنند که خط موی جلوی سرشان خیلی پایین بیاید چون این کار باعث می شود چهره افراد اخموتر و نامناسب به نظر برسد.

  نتایج کاشت مو با روش fit : در این روش هم با استفاده از پانچ دستی ، موها از ناحیه مورد نظر برداشته می شود که این دارای قطری حدود یک میلی متر است و با حرکات دورانی خاصی وارد پشت سر می شود و با برداشت این موها و انتقال این موها به جلوی سر ، عمل کاشت مو انجام می شود. با استفاده از این روش کاشت مو ، در یک جلسه تعداد موهای زیادی برداشته می شوند و نتایج کاشت مو با روش fit موفقیت آمیز خواهد بود زیرا جای اسکار و زخم به جا نمی ماند و عوارض این عمل بسیار ناچیز خواهد بود. البته استفاده از این روش برای افرادی که بان مویی ضعیفی دارند هم مناسب خواهد بود و مراقبت های بعد از انجام عمل کاشت مو با روش fit هم بسیار ساده خواهد بود بصورتیکه حتما نباید استراحت مطلق وجود داشته باشد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.