با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  نکات زیبایی پوست و مو
  31 اکتبر 2018 بدون نظر 378 بازدید

  نکات زیبایی پوست و مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  همواره در مورد حفظ زیبایی پوست و مو و جلوگیری از بروز مشکلات شدید در این دو فاکتور مهم زیبایی چهره نکاتی کلیدی و مهم وجود دارد که تمام متخصصین پوست و مو در مورد این نکات و رعایت آنها اتفاق نظر دارند و اگر فردی که به زیبایی چهره خود اهمیت می دهد این نکات را له درستی رعایت نماید همیشه پوست و مویی سالم خواهد داشت و دیرتر از دیگران به پیری پوست و مشکلات مو دچار می شود اما نکات زیبایی پوست و مو چیست.

  نکات زیبایی پوست و مو

  – بهترین روش برای حفاظت از پوست و جلوگیری از بروز چروک پوستی، لک و تیرگی استفاده مداوم از ضد آفتاب هنگام خروج از منزل می باشد.
  – هر فردی باید از محصولات بهداشتی و آرایشی مناسب با نوع پوست استفاده نماید و نوع پوست و موی خود را شناسایی کند و سپس محصولات بهداشتی خود را خریداری کند.
  – استفاده مداوم از لوازم آرایشی بی کیفیت باعث آلوده شدن پوست به باکتری و مسدود شدن پوست می شود و هیچ فردی نباید با صورت آرایش شده به رختخواب برود.
  – پوست هر فردی به طور دوره ای به مرگ سلولی دچار می شوند و جهت رفع تجمع این سلول های مرده بر روی پوست به پاکسازی نیاز خواهد داشت.
  – سشوار کشیدن بیش از حد موها، اتو کشیدن مو ، استفاده از شامپوهای نامناسب و رنگ کردن موها با فواصل زمانی کوتاه باعث از بین رفتن چربی طبیعی مو و خشکی موها و زمینه ساز بروز ریزش موها خواهد شد.
  – پرهیز از عوامل استرس زا و خواب کافی موجب می شود هر فردی پوست و موی سالمی داشته باشد.
  – داشتن های فعالیت بدنی مناسب و ورزش کردن مستمر به جز دفع سموم بدن باعث افزایش گردش خون به سمت پوست و مو می شود و در نتیجه تغذیه مو و رنگ پوست شفاف و بهتر خواهد بود.

  نقش تغذیه در پوست و مو

  افرادی که در تمام وعده های غذایی خود غذاهای سالم ، کم چرب ، سرشار از انواع ویتامین ها و پروتیئن مصرف می نمایند همواره پوست و موی سالمی دارند و وجود آنتی اکسیدان ها و اسیدهای آمینه ضروری بدن در میوه ها و سبزیجات باعث می گردد با عوامل مخرب پوست و مو مبارزه شود و پوست و مو کمتر دچار مشکلات عدیده ای چون لک، تیرگی و ریزش مو شوند.

  نکات کلیدی زیبایی پوست و مو

  نکات کلیدی زیبایی پوست و مو

  متخصص پوست و مو

  متخصصین پوست و مو بهترین مرجع جهت دریافت نکات کلیدی حفظ و ایجاد پوست و موی زیبا و سالن هستند و افرادی که به حفظ سلامت پوست و موی خود اهمیت بسیاری می دهند همواره حتی اگر دچار مشکلی در پوست و موی خود نشده باشند جهت دریافت این نکات کلیدی با توجه به نوع پوست خود به متخصص مراجعه می نمایند.
  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.