با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  نیاز به کاشت ابرو
  14 آگوست 2018 بدون نظر 346 بازدید

  نیاز به کاشت ابرو در چه سنی بیشتر است

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  در واقع نیاز به کاشت ابرو در افرادی که حاضر نیستند از روش هایی همانند تاتو و یا هاشور استفاده کنند بیشتر می شود. اما دقت داشته باشید که كاشت ابرو امری تخصصی و بسیار نیاز به مهارت و ظرافت و تكنیک كاشت مناسب دارد و شخص كاندید کاشت ابرو باید در تعین پزشک معالج خود دقت لازم را داشته باشد، كه سابقه و تجربه ان مركز درخشان بوده و نمونه های انجام شده مورد پسند  قرار گیرد.

  قیمت کاشت ابرو چقدر است

  قیمت کاشت ابرو

  کاشت ابرو

  داشتن ابرو در واقع یكی از مهمترین اعضای صورت به خصوص در خانم ها بوده چرا كه نه تنها وظیفه محافظت از چشم و جلوگیری از ورود گرد و خاک در آن را به عهده دارد، بلكه نقش مهمی در تکمیل کردن صورت، جذابیت و زیبائی در چشمان فرد و تاثیر بسزائی در بیان احساسات و ارتباط برقرار كردن با دیگران دارد. اما زمانی که با مشکل ریزش ابرو مواجه می شود در واقع تمامی اعتماد به نفس خانم ها را از بین می برد همچنین باعث می شود که زیبایی آنان نیز تحت تاثیر قرار بگیرد. اما باید دقت داشته باشید که در دنیای پیشرفته امروزی هر مشکلی درمانی را با خود به همراه دارد که ریزش ابرو از این قاعده مستثنی نیست. در واقع کاشت ابرو بهترین درمانی است که میتوان برای این مشکل مطرح کرد.

  همچنین هرچه سابقه پزشك معالج و تجربه ایشان در كاشت ابرو بیشتر باشد طبیعتاً هزینه انجام ان نیز بیشتر خواهد بود. در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با نیاز به کاشت ابرو در سنین مختلف توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم از همین رو با ما همراه باشید.

  نیاز به کاشت ابرو

  نیاز به کاشت ابروها

  نیاز به کاشت ابرو

  همانطور که می دانید ریزش ابرو می تواند به دلایل مختلفی از جمله ژنتیک، بیماریهای هورمونی مثل کم کاری یا پرکاری تیروئید، شیمی درمانی و یا کندن رخ دهد. اما برخی از افراد در سنین جوانی و نوجوانی دچار ریزش ابرو می شوند از همین رو نیاز به کاشت ابرو پیدا میکنند تا بتوانند ظاهر و زیبایی خود را حفظ کنند. اما باید بدانید که پزشکان همواره محدودیت هایی را برای بیماران در نظر دارند به عنوان مثال نمی توان کاشت ابرو را برای سنین کمتر از ۱۸ سال انجام داد زیرا در صورت انجام نیز نتیجه مطلوبی برای بیمار به همراه نداشته همچنین باعث از بین رفتن تارهای موی باقی مانده نیز می شود. از همین رو توصیه می شود که قبل از انجام این عمل حتما با پزشکی متخصص و آشنا در این زمینه مشورت کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.