با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه اسلیو معده
  5 آگوست 2018 بدون نظر 713 بازدید

  هزینه اسلیو معده در بهترین کلینیک جراحی لاغری

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 2.7]

  یکی از جراحی های لاغری پرطرفدار در میان افراد بسیار چاق جراحی کوچک کردن معده یا اسلیو معده می باشد که این جراحی یک روش ایده آل برای کاهش وزن در افرادی می باشد که شاخص توده بدنی آنها بسیار بالا می باشد اما هزینه اسلیو معده در بهترین کلینیک جراحی لاغری چه میزان می باشد.

  اسلیو معده

  در جراحی اسلیو معده که جراح قسمت بادکنکی معده را برش داده و از بدن خارج می کند حدود ۷۵ درصد معده با این روش برداشته می شود و به دلیل اینکه ترشح هورمون های اشتها در قسمت بادکنکی معده انجام می گیرد با برداشتن آن از معده اشتهای بیمار کاهش پیدا می کند و در کنار کاهش حجم معده فرد با مصرف مواد غذایی کمتر زودتر احساس سیری خواهد نمود و قسمت لوله ای شکل باقی مانده معده با مصرف مواد غذایی کمتر زودتر پر خواهد شد و به مرور بیمار در کنار رژیم غذایی مناسب کاهش وزن زیادی را احساس خواهد کرد.

  مزایای جراحی اسلیو معده

  در جراحی کوچک کردن معده بیماران با مصرف مواد غذایی کم احساس سیری خواهند داشت و بی اشتها خواهند شد، در این روش روده ها مورد جراحی قرار نمی گیرند، در معده جسم خارجی کار گذاشته نمی شود و  کاهش وزن با این روش بسیار محسوس خواهد بود .

  اسلیو معده

  اسلیو معده

  هزینه جراحی اسلیو معده

  هزینه جراحی اسلیو معده با توجه به هزینه های بی هوشی ،  هزینه نوع جراحی ، دستمزد جراح و هزینه های جانبی و هزینه کلینیک و بیمارستان مشخص می گردد و این نوع جراحی هزینه بالایی را برای بیماران در پی دارد و در بیمارستان های خصوصی هزینه این جراحی بسیار بالا خواهد بود.

  بهترین کلینیک جراحی لاغری

  در بهترین کلینک های لاغری از بهترین تکنولوژی ها و به روز ترین دستگاه ها لاغری در کنار جراحی های لاغری برای کاهش وزن برای بیماران استفاده می گردد و در بهترین کلینیک از بهترین و با تجربه ترین جراحان و فوق تخصص جراحی در زمینه جراحی در کلینیک بهره گرفته می شود.

  افرادی که جراحی اسلیو معده داشته اند به طور متوسط کاهش وزن مناسبی را تجربه خواهند کرد اما اگر این افراد ورزش روزانه را نیز در برنامه خود در کنار رژیم مناسب قرار دهند می توانند بیش از ۶۰ درصد از وزن خود را کاهش دهند و از این طریق با کاهش وزن مناسب حس اعتماد به نفس را در خود تقویت نمایند.

  کلینیک لاغری

  کلینیک لاغری

  برای لاغری و تناسب اندام روش های مختلفی وجود دارد . روش های خانگی و سنتی لاغری و روش های مدرن لاغری که در کلینیک های زیبایی و زیرنظر بهترین متخصصان و پزشکان زیبایی انجام می شود ،

  البته همانطور که می دانید مراجعه به کلینیک های زیبایی برای لاغری و تناسب اندام بسیار اهمیت دارد با آن که این کار برای شما هزینه بر و زمانبر است ولی روشی مطمئن برای حفظ زیبایی اندام های بدن شما می باشد.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.