با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قیمت بوتاکس ابرو
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 1815 بازدید

  هزینه بوتاکس ابرو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 6 میانگین: 2.5]

  یکی از اولین نواحی صورت که بر اثر بالا رفتن سن و حرکات بیش از حد ابرو دچار چین و چروک می گردد ناحیه پیشانی می باشد که بر اثر چروک ایجاد شده در پیشانی و افتادگی پوست آن ابروها نیز به طبع دچار افتادگی خواهند شد که این موضوع بر زیبایی چشم ها و ابرو و صورت تاثیر منفی خواهد داشت، جهت رفع افتادگی ابرو روش های زیادی وجود دارد که یکی از روش های پرطرفدار بوتاکس ابرو می باشد که باید ببینیم هزینه بوتاکس ابرو چقدر است.

  بوتاکس ابرو

  در بوتاکس ابرو جهت رفع افتادگی ابروها سم بوتاکس با میزان مشخصی توسط سوزن های بسیار ریز در نواحی مورد نظر بدون با استفاده از بی حسی موضعی به زیر پوست پیشانی و بالا و کنار ابروها تزریق می گردد تا با از کار انداختن عضلات فعال پوست پیشانی و ابرو و پر کردن فرورفتگی های پیشانی باعث بالا کشیدن ابروهای افتاده گردد.

  ماندگاری بوتاکس ابرو

  میزان بوتاکس تزریق شده در ابروها و کیفیت بوتاکس تاثیر مستقیمی بر ماندگاری بوتاکس خواهد داشت اما به طور معمول تزریق بوتاکس بین ۶ ماه تا ۲ سال ماندگاری خواهد داشت و پس از آن تاثیر بوتاکس از بین خواهد رفت.

  هزینه بوتاکس ابرو

  در بوتاکس ابرو هزینه کلی درمان به تعداد تزریق های مورد نیاز ، میزان بوتاکس تزریق شده و دستمزد متخصص بستگی خواهد داشت و هر چه تزریق بوتاکس در مراکز معتبر تری و توسط متخصص با تجربه تری انجام بگیرد هزینه بوتاکس ابرو نیز بیشتر خواهد بود.

  هزینه بوتاکس ابرو

  هزینه بوتاکس ابرو

  بوتاکس ابرو در مراکز غیر معتبر

  اگر افرادی که قصد بوتاکس ابرو دارند بدون تحقیق در مورد معتبر بودن مراکز زیبایی اقدام به تزریق بوتاکس نمایند و اگر در این مراکز از بوتاکس بی کیفیت جهت تزریق در ابرو استفاده گردد فرد به مرور دچار فرو رفتگی و برآمدگی در محل تزریق خواهد شد و گاهی مجبور به تخلیه بوتاکس از پیشانی و ابروهای خود خواهد شد.

  در تزریق بوتاکس ابرو به دلیل اینکه تهیه بوتاکس بر عهده خود مراکز زیبایی می باشد و در مراکز غیر معتبر ممکن است از تزریق بوتاکس بی کیفیت استفاده گردد بنابراین افراد جهت این نوع درمان ها باید حتما به مراکز تخصص مراجعه نمایند و این نوع تزریق را نزد متخصص پوست صورت دهند تا از کیفیت و مرغوبیت بوتاکس تزریقی مطمئن باشند.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.