با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت ترمیم مو
23 دسامبر 2018 بدون نظر 279 بازدید

قیمت و هزینه ترمیم مو چقدر است؟

[تعداد: 1   میانگین:  5/5]

در مورد عمل های زیبایی همواره کیفیت عمل مورد توجه قرار دارد زیرا عمل های زیبایی به شدت بر سلامت و زیبایی فرد تاثیرگذار هستند و از آنجا که عمل های زیبایی تخصصی و بسیار حساس می باشند ، باید توسط پزشک ماهر و باتجربه ی کاری بالا انجام شوند ، در همین راستا در این مقاله ، هزینه ترمیم مو به عنوان فاکتور مهم در تصمیم گیری فرد برای انجام چنین عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

روش ترمیم مو

به طور کلی عمل زیبایی ترمیم مو به تکنیکی گفته می شود که در آن بدون نیاز به بانک موی طبیعی و زنده ی شخص ، بتوان تراکمی مناسبی از موها را در نواحی طاس و کم پشت ایجاد کرد ، گذاشتن کلاه گیس از ساده ترین و ابتدایی ترین عمل های ترمیم مو محسوب می شود که به راحتی قابل استفاده می باشد .

جدیدترین روش ترمیم مو

در روشی جدید و با نتایج بسیار طبیعی ، بر روی لایه شبیه سازی شده با پوست انسان موهایی از الیاف مصنوعی و یا طبیعی بر روی آن با دقت و ظرافت خاصی تعبیه می گردد که این لایه را به کمک چسب های مخصوص کراتینه بر روی پوست سر فیکس می کنند .
جهت تهیه ی موهای ترمیمی به این روش که HRT نام دارد ، در صورت انتخاب الیاف مصنوعی ، لازم از موی طبیعی فرد نمونه گیری شود تا بتوان در آزمایشگاه با توجه به ضخامت ، رنگ و حالت موها به شبیه سازی کردن موهای مصنوعی مورد نیاز اقدام کرد .
استفاده از موهای طبیعی جهت ترمیم مو به این روش بسیار گران تر از الیاف مصنوعی است .

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو

قیمت و هزینه ترمیم مو

به طور کلی هزینه ی ترمیم مو ، به نوع ترمیم مو بستگی دارد ، به عنوان مثال در روش HRT ، هزینه ی ترمیم مو به توجه به بانک موی مورد استفاده ( طبیبی یا مصنوعی بودن موها ) ، کیفیت موها ، دستمزد پزشک متخصص ، موقعیت جغرافیایی کلینیک زیبایی ( دارای مجوز یا فاقد مجوز ترمیم مو ) و چسب ها و ابزار مورد استفاده در ترمیم مو تعیین می شود که به دلیل عدم پوشش بیمه های درمانی از عمل های زیبایی نظیر ترمیم مو ، لازم است فرد به صورت آزاد هزینه ی آن را بدون امید به بازگشت هزینه ی انجام شده از جیب خود پرداخت نماید .
ترمیم مو به روشHRT ، به دلیل ظرافت و دقت در نحوه ی کاشت موها در لایه ی شبیه سازی شده با پوست سر و همچنین ایجاد خط رویش بسیار طبیعی و غیر قابل تشخیص از جمله روش های ترمیمی بسیار گران می باشد .

منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

به اشتراک بگذاریددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *