با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه تقویت مو با لیزر
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 426 بازدید

  هزینه تقویت مو با لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  استفاده از لیزر جهت تقویت مو ، نیاز به یک دوره ی درمانی سه الی شش ماهه دارد که در این مدت به طور منظم باید جلسات درمانی را به صورت هفتگی انجام داد ، از آنجا که در این عمل زیبایی تعداد جلسات بالا می باشد ،لذا افراد متقاضی لیزرتراپی مو مایل هستند ، هزینه تقویت مو با لیزر را بدانند ، در همین راستا در این مقاله به بررسی همین موضوع پرداخته شده است .

  تقویت مو با لیزر

  در روش تقویت مو با لیزر ، از لیزر کم توان یا لیزر سرد جهت تحریک سلول های ناحیه ی سر استفاده می شود ، با این کار ضمن تسریع جریان خون در ناحیه ی سر ، هورمون ریزش مو شکسته می شود و به شکل مطلوبی ریشه ی موها ترمیم و تقویت می گردد .
  در واقع با تابش لیزر به سطح پوست سر سلول های مو آن را جذب کرده و شروع به بازسازی خود می کنند ، در نتیجه ریزش موها متوقف شده و پرپشتی ، افزایش ضخامت و رشد سریع تر موها حاصل خواهد شد .
  در این روش فرد به راحتی بر روی یک صندلی نشسته و دستگاه لیزر که کلاه مانند می باشد بر روی سر فرد قرار داده می شود ، بدیت ترتیب فرد

  تعداد جلسات تقویت مو با لیزر

  هر جلسه لیزر درمانی حداکثر ۳۰ دقیقه زمان می برد که تعداد جلسات تقویت مو با لیزر با توجه به نیاز فرد و مدت درمان تعیین می شود و ممکن است تا شش ماه نیز به طول انجامد که در این مدت طی یک هفته می توان دو جلسه لیزرتراپی مو را انجام داد .

  هزینه تقویت موها با لیزر

  هزینه تقویت موها با لیزر

  هزینه تقویت مو با لیزر

  هزینه ی این جراحی زیبایی ، به تعداد جلسات مورد نیاز فرد و دستمزد پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی بستگی دارد که معمولا دوره ی درمان ، یک دوره شش ماهه و به صورت هفتگی خواهد بود .
  در عمل لیزرتراپی مو ، پرداخت هزینه ی انجام شده توسط فرد ، تحت پوشش بیمه قرار ندارد ، زیرا عمل تقویت مو با لیزر در دسته ی عمل های زیبایی و غیرضروری قرار دارد .

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.