با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قیمت تقویت و ترمیم مو
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 403 بازدید

  هزینه تقویت و ترمیم مو

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  امروزه تغییرات ایجاد شده در سبک زندگی و داشتن رژیم غذایی ناسالم و پر چرب باعث گردیده است تا افراد تمام جوامع بیش از گذشته دچار مشکلات پوست و مو شوند و سن بروز این مشکلات بسیار پایین باشد و افراد جوامع با مشکلات بیشتری در این زمینه مواجه شوند، برخی از افرادی که دچار ریزش مو و مشکلات مو مانند کم پشتی و شکنندگی مو شده اند به ترمیم مو و تقویت مو نیازمند می شوند که باید دید هزینه تقویت و ترمیم مو چقدر است.

  تقویت مو

  تقویت مو روشی می باشد که با به کار گیری آن موهایی که دچار تضعیف و یا شکنندگی شده اند در شرایط بهتری قرار خواهند گرفت که این تقویت می تواند از طریق روش های سنتی و خانگی با تقویت ساقه مو و یا از طریق روش های تخصصی و تقویت ریشه موها صورت بگیرد که هر کدام از این روش های به کار گرفته مزایای خود را در تقویت مو خواهند داشت.

  ترمیم‌ مو

  ترمیم مو روشی جهت رفع کم پشتی موهای سر و یا رفع طاسی کل سر در افرادی می باشد که در کاشت موی طبیعی به دلیل نداشتن بانک موی مناسب یا به دلیل بیماری محدودیت دارند ، در این روش موی انتخاب شده جهت کاشت از نظر جنس و رنگ با موی خود بیمار همخوانی کامل دارد و ممکن است از موی طبیعی دیگران یا موی مصنوعی در کاشت استفاده گردد و موها در لایه ای شبیه سازی شده از پوست انسان کاشته خواهند شد و پس از قرار دادن در لابه لای موی خود فرد با چسب بر روی سر قرار خواهند گرفت.

  هزینه تقویت و ترمیم مو

  هزینه تقویت مو با روش های خانگی همواره به مراتب از روش های تخصصی کلینیکی کمتر خواهد بود اما روش های تخصصی هزینه بیشتری را برای فرد در بر خواهند داشت و با توجه به روش انتخابی، جلسات درمانی و دستمزد متخصص بر آورد هزینه خواهند شد.

  هزینه تقویت و ترمیم مو

  هزینه تقویت و ترمیم مو

  هزینه ترمیم مو

  در ترمیم مو هزینه کلی ترمیم به تعداد تار موهای کاشته شده ، جنس آنها، هزینه لوازم مورد استفاده و دستمزد فرد متخصص در این نوع کاشت مو بستگی خواهد داشت.
  گر چه تقویت مو روشی می باشد که به بازگشت فولیکول های مو کمک می نماید و باعث تغذیه بهتر آنها و جلوگیری از ریزش آنها خواهد شد اما ترمیم مو روشی می باشد که بعد از ریزش بدون بازگشت موها جهت رفع کم پشتی ایجاد شده در موها انجام می پذیرد و به برگشت روحیه فرد بعد از ریزش مو مخصوصا در افرادی که در کاشت مو محدودیت دارند کمک شایانی خواهد نمود.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.