با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه جوانسازی پوست با پی آر پی
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 585 بازدید

  هزینه جوانسازی پوست با پی آر پی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 2 میانگین: 4.5]

  امروزه به جز درمان های رایج تخصصی در مورد مشکلات پوستی از روش های درمانی که منجر به بازسازی سلول های پوست نیز می گردد در درمان های پوست و زیبایی استفاده می گردد که این درمان ها با اخذ سلول های بنیادی از خون خود بیمار انجام می پذیرد و درمان پی آر پی یکی از تکنیک ها و روش های به کار گرفته در این مسیر می باشد که باید دید هزینه جوانسازی پوست با پی آر پی چقدر است.

  جوانسازی پوست با پی آر پی

  در درمان پی آر پی جهت رفع مشکلات پوستی و جوانسازی آن مقدار کمی از خون بیمار گرفته می شود و پس از جداسازی پلاکتهای آن در دستگاه سانتریفیوژ و غنی کردن آن با سلول های بنیادی دوباره به بدن وی تزریق می گردد که این تزریق باعث افزایش کلاژن سازی در پوست و آزاد شدن فاکتورهای رشد سلول های ترمیم کننده آن خواهد شد.

  مزایای جوانسازی پوست با پی آر پی

  – درمانی راحت و غیر جراحی
  – نتایج مطمئن
  – بدون نیاز به دوره نقاهت
  – تاثیر بسیار زیاد بر برگرداندن زیبایی به پوست

  هزینه جوانسازی پوست با پی آر پی

  هر چه پوست بیمار دچار مشکلات بیشتری باشد به جلسات بیشتری از پی آر پی نیاز دارد که در این صورت هزینه بیمار با این درمان نیز بالاتر خواهد رفت و به طور کلی هزینه جوانسازی پوست با این روش به کیفیت پی آر پی تهیه شده، کیت های مورد استفاده در تزریق، جلسات درمانی، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک ها در این نوع درمان بستگی خواهد داشت.

  هزینه جوانسازی پوست با پی آر پی

  هزینه جوانسازی پوست با پی آر پی

  ‌تاثیر پی آر پی بر جوانسازی پوست

  تزریق پی آر پی که از راه پوست انجام می پذیرد باعث می گردد فیبروبلاست های پوست الاستین و کلاژن بیشتری تولید نمایند و با دریافت پلاسمای غنی شده از پلاکت جهت ترمیم پوست و بازسازی پوست تحریک گردند که در نتیجه لک، اسکار، جای جوش و تیرگی پوست رفع خواهد شد.
  درمان پی آر پی روشی طبیعی و بدون عارضه با هدف افزایش سرعت رفع مشکلات پوستی می باشد که به دلیل استفاده از خون خود بیمار در درمان باعث ایجاد هیچ خطری در بدن بیمار نخواهد شد و پس از انجام درمان بیمار به دوره نقاهت نیز نیاز نخواهد داشت.

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.