با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه حذف جای جوش با لیزر
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 2500 بازدید

  هزینه حذف جای جوش با لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 19 میانگین: 2.6]

  هزینه همواره از جمله فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در انجام عمل های زیبایی می باشد که مورد توجه افراد قرار می گیرد ، از این رو در این مقاله ، هزینه حذف جای جوش با لیزر مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  جای جوش

  هنگامی که فرد به جوش صورت و یا دیگر نواحی بدن دچار می گردد ، در اثر جوش ، فرو رفتگی یا برآمدگی هایی ایجاد می شود که به آن اسکار ، جوشگاه و یا جای جوش گفته می شود و از آنجا که این اسکارها ، پوست فرد را دچار ناصافی کرده و چهره فرد را بسیار بدنما می سازند ، باید مورد درمان قرار گیرند .

  درمان جای جوش با لیزر

  با روش های متعددی می توان تا حدودی جای جوش را درمان نمود اما نمی توان در همه ی موارد ، به طور ۱۰۰ درصد ، جای جوش را از بین برد ، یکی از روش های موثر در درمان جوشگاه ها ، استفاده از جلسات لیزر درمانی می باشد .
  در لیزر درمانی جای جوش ، اشعه ی لیزر سبب تحریک کلاژن سازی از لایه های زیرین پوست و تولید سلول ها های جدید پوستی خواهد شد و بدین ترتیب با درمان جای جوش ، پس از مدتی شاهد صاف و هموارتر شدن پوست خواهیم بود .

  قیمت حذف جای جوش با لیزر

  قیمت حذف جای جوش با لیزر

  تعداد جلسات درمان جای جوش با لیزر

  با توجه به نوع لیزر مورد استفاده و شدت جای جوش ، به ۳ الی ۴ جلسه لیزر درمانی ، ۴۵ دقیقه ای نیاز خواهد بود که در افراد مختلف تعداد این جلسات درمانی متفاوت خواهد بود .

  هزینه حذف جای جوش با لیزر

  هزینه حذف جای جوش با لیزر با توجه به عواملی نظیر ؛ شدت و عمق جای جوش ،وسعت ناحیه تحت درمان و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز تعیین می شود .
  در صورتی که از روش های تکمیلی نظیر میکرودرم ابریژن، تزریق ژل و … نیز استفاده شود ، هزینه ی درمان جای جوش نیز افزایش خواهد یافت .

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.