با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه حذف گودی چشم با بوتاکس
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 457 بازدید

  هزینه حذف گودی چشم با بوتاکس

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  بوتاکس یکی از فیلر هایی می باشد که در کلینیک های زیبایی جهت رفع مشکلات پوستی مانند رفع گودی زیر چشم، تیرگی پوست، چین و چروک و افتادگی ابروها بیشترین کاربرد ممکن را دارد و با تزریق آن به پوست به طور موقت چهره هر فردی شادابی و طراوت از دست رفته خود را باز خواهد یافت اما هزینه حذف گودی چشم با بوتاکس چه میزان می باشد.

  حذف گودی چشم با بوتاکس

  با تزریق بوتاکس به زیر و اطراف چشم به دلیل خاصیت حجم دهندگی فیلر بوتاکس حجم پوست زیر چشم با حجم گونه همتراز می گردد و از این طریق چربی از دست رفته زیر پوست جبران می گردد و در چشم ها زیبایی ایجاد می گردد.

  ماندگاری حذف گودی چشم با بوتاکس

  با تزریق بوتاکس به زیر چشم با هدف رفع گودی ایجاد شده در آن جوانی و شادابی در چهره هر فردی ایجاد می گردد که ماندگاری این وضعیت به نوع بوتاکس تزریق شده و بدن فرد بستگی خواهد داشت و معمولا این تزریق بین ۴ ماه تا یکسال ماندگار خواهد بود و پس از آن تاثیر بوتاکس در پوست از بین خواهد رفت.

  هزینه حذف گودی چشم با بوتاکس

  در تزریق بوتاکس به زیر چشم جهت رفع گودی آن هزینه کلی تزریق با توجه به نوع بوتاکس تزریق شده، دوز تزریق شده، کیت های مصرفی در یک جلسه تزریق و دستمزد متخصص و مهارت وی محاسبه می گردد و هر چه گودی زیر چشم فرد بیشتر باشد به تزریق میزان بیشتری تز بوتاکس نیاز خواهد بود و از این رو هزیته انجام درمان بیشتر خواهد بود.

  قیمت حذف گودی چشم با بوتاکس

  قیمت حذف گودی چشم با بوتاکس

  عملکرد بوتاکس در حذف گودی زیر چشم

  در تزریق بوتاکس به زیر و اطراف چشم تمام عضلات پرکار دور چشم به طور موقت فلج خواهند شد و با حذف انقباضات ماهیچه ها و خاصیت پر کنندگی بوتاکس تمام چین و چروک و گودی زیر و اطراف چشم از بین خواهد رفت و با تزریق بوتاکس از ایجاد چروک جدید نیز جلوگیری به عمل خواهد آمد.
  بسیاری از متخصصین پوست با توجه به شرایطی که بیمار دارد تزریق بوتاکس به زیر چشم و یا هر ناحیه از صورت را بعد از برخی از روش های جراحی زیبایی پوست برای بیماران به صورت ترکیبی مورد استفاده قرار می دهند تا نتیجه مطلوب تری در زیباسازی چهره برای بیمار ایجاد گردد.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.