با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه درمان جوش با لیزر
  21 نوامبر 2018 بدون نظر 429 بازدید

  هزینه درمان جای جوش با لیزر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  همانگونه که وجود جوش بر روی پوست بسیار آزار دهنده می باشد به نسبت بیشتری جای جوش نیز برای زیبایی مخرب خواهد بود و به دلیل نمایان بودن این آثار بر جا مانده مخفی کردن و پوشش دهی آن کار بسیار دشواری می باشد بنابراین در موارد شدید تنها با مراجعه به متخصص و استفاده از روش هایی مانند لیزر درمانی قابل رفع خواهد بود و درمان های خانگی در اکثر موارد در مورد درمان این مشکل چاره ساز نخواهند بود اما هزینه درمان جای جوش با لیزر چقدر می شود.

  رفع جای جوش با لیزر درمانی

  رفع جای جوش با لیزر که روشی غیر تهاجمی جهت زیبایی بخشیدن به پوست می باشد با استفاده از بی حسی موضعی انجام می پذیرد و در این روش که برای تمام پوست ها مناسب می باشد جهت رفع جای جوش از پالس شدید نوری دستگاه استفاده می شود و امواج ساطع شده از دستگاه به تمام لایه های پوست نفوذ پی نمایند و با برداشتن و سوختن لایه هایی که جای جوش در آنها وجود دارد و همچنین تحریک پوست به کلاژن سازی بعد از پدیدار شدن لایه های صاف و زیبا پوست سفت و لیفت نیز خواهد شد.

  لیزردرمانی پوست

  لیزردرمانی پوست

  هزینه درمان جای جوش با لیزر

  هزینه از بین بردم جای جوش با لیزر به عوامل مختلفی چون شدت و عمق جای جوش ها، تعداد جلسات درمانی، نوع لیزر استفاده شده در درمان، وسعت ناحیه تحت درمان، دستمزد متخصص و تعرفه های کلینیک های زیبایی بستگی خواهد داشت و هر چه بیمار دچار جای جوش شدید و عمیقی در صورت خود باشد به جلسات درمانی بیشتری نیاز خواهد داشت و از این رو هزینه درمان وی بیشتر خواهد بود.

  قیمت درمان جای جوش با لیزر

  قیمت درمان جای جوش با لیزر

  مزایا و معایب رفع جای جوش با لیزر

  – لیزر درمانی جای جوش روشی غیر جراحی جهت درمان این مشکل می باشد که بدون درد و خونریزی انجام می پذیرد.
  – لیزر درمانی می تواند درمانی تکمیلی جهت رفع جای جوش در صورت باشد .
  – پس از لیزر درمانی فرد به استراحت نیاز نخواهد داشت.
  – اگر در لیزر درمانی رفع جوش ها از لیزر بی کیفیتی استفاده شود و یا این کار توسط افراد غیر متخصص صورت بگیرد باعث آسیب و سوختگی پوست خواهد شد.
  – پس از لیزر درمانی به دلیل برداشتن لایه های پوست سطح پوست حساس می گردد و به مراقبت مخصوصا در برابر اشعه آفتاب نیاز خواهد داشت.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.