با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه درمان ژنیکوماستی
  15 اکتبر 2018 بدون نظر 496 بازدید

  هزینه درمان ژنیکوماستی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  از آنجا که عمل های زیبایی در دسته ی عمل های غیرضروری قرار دارند و بیمه های درمانی هزینه ی آنها را تحت پوشش قرار نمی دهند ، لذا با توجه به هزینه ی بالا این نوع عمل ها ، همواره فاکتور هزینه در تصمیم گیری فرد جهت انجام عمل بسیار تاثیرگذار می باشد ، در همین راستا در این مقاله ، هزینه درمان ژنیکوماستی به عنوان یک عمل زیبایی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  عارضه ی ژنیکوماستی

  نوزادان پسر ، پسران نوجوان و حتی مردان مسن بر اثر افزایش هورمون زنانه ی استروژن در بدن خود به عارضه بزرگی سینه دچار می شوند که به دلیل ایجاد ظاهری زنانه ، سبب منزوی شدن فرد می گردد ، در واقع سینه ای بزرگ و زنانه در مردان در اصطلاح پزشکی ژنیکوماستی نامیده می شود که چاقی ، مصرف الکل و برخی دخانیات ، مصرف برخی داروها و … سبب ایجاد این عارضه در هر سه گروه سنی مردان می گردد .

  درمان ژنیکوماستی

  اگر چه در صورت بروز این عارضه در برخی افراد ، در کمتر از یک سال این عارضه ، خود به خود برطرف خواهد شد اما در عده ای دیگر این عارضه ماندگار می شود لذا با مراجعه به پزشک پس از بررسی وضعیت فرد و تشخیص علت ایجاد کننده ی این عارضه درمان ژنیکوماستی ابتدا با دارو انجام می شود که کمتر موثر واقع می گردد و بیشتر روش جراحی مورد توجه قرار می گیرد .
  به کمک جراحی می توان با ایجاد برش های لازم و برداشت پوست سینه ، چربی و بافت اضافه در زیر سینه را برداشت و در نهایت با بخیه کردن محل برش ، جراحی اتمام خواهد یافت .

  قیمت درمان ژنیکوماستی

  قیمت درمان ژنیکوماستی

  هزینه درمان ژنیکوماستی

  به طور کلی هزینه درمان ژنیکوماستی در یک کلینیک تخصصی زیبایی با توجه به موقعیت و هزینه های کلینیک ، دستمزد پزشک جراح ، میزان بزرگی سینه در فرد و پیچیدگی های جراحی تعیین می شود ، لذا هزینه ی این عمل زیبایی در افراد مختلف ، متفاوت خواهد بود و باید به صورت آزاد پرداخت گردد .
  عمل زیبایی ژنیکوماستی نیز مانند دیگر عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه های درمان قرار ندارد .

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.