با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه رفع کک و مک
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 460 بازدید

  هزینه رفع کک و مک

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  چنانچه شما به کک و مک پوستی دچار هستید و می خواهید بدانید که هزینه ی درمان این عارضه ی پوستی به چه میزان است ، با ما در این مقاله همراه باشید تا هزینه رفع کک و مک مورد بررسی قرار گیرد.

  مشکل پوستی کک و مک

  به ضایعات پوستی ناشی از نور خورشید که زمینه ی ژنتیکی در پوست دارند و در اثر تابش خورشید پررنگ تر می شوند ، کک و مک گفته می شود .

  علت ایجاد کننده ی کک و مک ها

  معمولا در افراد سفید پوست از سنین کودکی کک و مک ها نمایان می شوند که زمینه ی ژنتیکی ، برخی بیماری های پوستی و اشعه ی آفتاب از جمله مهم ترین دلایل اصلی ایجاد کننده ی کک و مک ها هستند .

  درمان کک و مک

  استفاده از برخی دارهای موضعی و لیزر می تواند کک و مک ها را درمان کند اما به طور کلی نمی توان به طور کامل کک و مک ها را درمان نمود ، حتی پس از لیزر درمانی ممکن است که کک و مک ها بازگردند ، لذا پس از درمان لازم است فرد از کرم های محافظت کننده نظیر ؛ کرم ضدآفتاب به طور منظم استفاده کند و استفاده از عینک آفتابی و کلاه لبه دار را فراموش نکند .

  هزینه رفع کک و مک

  هزینه رفع کک و مک به نوع درمان بستگی دارد ، اگر کک و مک ها کم رنگ و کم باشند ، داروهای موضعی پوست مورد استفاده قرار می گیرد که هزینه این درمان شامل ؛ هزینه ی داروها و حق ویزیت پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی خواهد بود .
  در مواردی که تعداد لکه ها زیاد و شدید باشند ، لیزر درمانی لازم خواهد بود ، که هزینه رفع کک و مک با لیزر درمانی با توجه به تعداد لکه ها ، نوع لیزر مورد استفاده و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود .

  قیمت رفع کک و مک

  قیمت رفع کک و مک

  هزینه رفع کک و مک و پرداخت توسط بیمه

  هزینه ی رفع کک و مک با لیزر به دلیل قرار گیری این نوع درمان در دسته ی عمل های زیبایی ، توسط شرکت های بیمه پرداخت نمی گردد و فرد متقاضی باید به صورت آزاد هزینه ی انجام آن را پرداخت نماید .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.