با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه لیزر diode
۳ شهریور ۱۳۹۷ بدون نظر 285 بازدید

هزینه لیزر diode برای موهای زائد پشت لب

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

ما در این مقاله در نظر داریم تا با بررسی دستگاه لیزر دایود به هزینه لیزر diode نیز بپردازیم و یک آگاهی نسبی در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهیم. با ما همراه باشید.لیزر موهای زائد یکی از بهترین روش های حذف موهای ناخواسته در تمام نقاط بدن می باشد که با انواع دستگاه های لیزری و پیشرفته در کلینیک های لیزر انجام می گیرد.

لیزر موهای زائد

یکی از دستگاه هایی که امروزه توانسته با توجه به نتایج بسیار مطلوبی که در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده است مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند لیزر diode می باشد. اما همواره چیزی که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است هزینه لیزر diode برای موهای زائد می باشد. زیرا بسیاری از افراد حاضر نیستند هزینه بالایی را برای خلاص شدن از شر موهای زائد بپردازند از همین رو این مسئله برای آنان بسیار پر اهمیت است.

قیمت لیزر موهای زائد پشت لب

قیمت لیزر موهای زائد پشت لب

هزینه لیزر diode

در رابطه با لیزر دایود باید بدانید که لیزر دایود جهت درمان پوستهای نوع I – III انجام می گردد ولی میتوان از آنها برای انواع پوست های دیگر نیز می توان بهره گرفت و با توجه به طول موج و نفوذ بالای این لیزر درباره موهای ضخیم پاسخگویی بسیار مناسبی دارد و از این رو هم برای خانمها و هم برای آقایان قابل استفاده می باشد.

لیزر دایود با طول موج طولانی خود  قابلیت ارائه نتایج بهتر، سریعتر و در تعداد جلسات کمتر را برای بیماران داشته و شما می توانید از نتایج این نوع لیزر تنها پس از چند جلسه (بسته به جنس، سن و سطح هورمون در افراد) لذت ببرید و به ایده آلتان دست پیدا کنید. اما در رابطه با هزینه لیزر diode باید بدانید که همانطور که بارها گفته شده هزینه لیزر diode با توجه به جنس، سن و سطح هورمون های موجود متفاوت می باشد.

هزینه لیزر diode

هزینه لیزر

لیزر موهای زائد پشت لب

در واقع به این صورت میتوان بیان کرد که هزینه لیزر موی زائد پشت لب گر چه ناحیه بسیار کمی می باشد اما با توجه به ضخامت موها و نیاز به جلسات لیزر تعیین می گردد. همچنین این مسئله را باید در نظر داشته باشید که هر کلینیک لیزر با توجه به نوع دستگاه های به کار رفته در کلینیک و دستمزد متخصصین تعرفه های متفاوتی در مورد لیزر موهای زائد دارد و هزینه لیزر درمانی در هر بیماری با توجه به ناحیه تحت درمان و وسعت آن و نوع موهای زائد  هزینه لیزر درمانی وی تعیین خواهد شد.

منبع : کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد آریا ایران نوین

به اشتراک بگذاریدپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *