با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه لیزر IPL
  25 آگوست 2018 بدون نظر 938 بازدید

  هزینه لیزر IPL برای حذف موهای زائد

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  در زمینه زیبایی و جوانسازی پوست و هزینه لیزر IPL چه می توان گفت، هزینه انجام این لیزر برای حذف موهای زائد چقدر است؟ شاید با اطمینان بتوانیم بگوییم که این سوال، برای بسیاری از مراجعه کنندگان بسیار پر اهمیت می باشد. از همین رو در این مقاله به بررسی هزینه لیزر IPL می پردازیم با ما همراه باشید.

  IPL چیست

  به روش های مختلفی می توان موهای زائد بدن را از بین برد ، اما حذف دائمی موهای زائد با روش های نوینی چون لیزر موهای زائد  و لیزر IPL بیش از روش های دیگر مورد توجه قرار دارد. از بین بردن موهای زائد به روش های مختلفی انجام می شود ، از جمله روش های جدید مورد استفاده در این زمینه استفاده از دستگاه IPL می باشد . دستگاه IPL ، به کمک تابیدن نور مرئی از لامپ های زنون به فولیکول های مو باعث می گردد تا به طور موثری نور در ملانین سیاه رنگ موی زائد جذب شده و ریشه ی آن تخریب شود . شاید عوارض IPL باعث شده است که بر خلاف هزینه کمتر آن نسبت به روش لیزر موهای زائد، افراد کمتری اقدام به انجام این عمل نمایند.

  چگونگی لیزر IPL

  چگونگی لیزر IPL

  هزینه لیزر IPL

  همانطور که میدانید و بارها در رابطه با آن صحبت شده است، هزینه از بین بردن موهای زائد با توجه به محلی که شما تصمیم به حذف موهای زائد خود کرده اید و همچنین نوع پوست و موی شما میتواند متفاوت باشد همچنین اینکه پزشک از چه دستگاهی برای حذف موهای زائد استفاده کند در هزینه لیزر موهای زائد اهمیت دارد. در اکثر موارد، پزشکان اینگونه عنوان می کنند که هرچه محل تحت درمان کوچکتر باشد، هزینه درمان هم کمتر خواهد شد.

  اما در رابطه با هزینه لیزر IPL باید اشاره کرد که مزیت اصلی روش IPL جهت حذف موهای زائد ، هزینه ی پایین تر آن نسبت به سایر روش های لیزر موهای زائد می باشد ، اما باید به این مسئله واقف باشید که به دلیل قدرت پایین تر به تعداد جلسات بیشتری نسبت برای حذف موهای زائد خود نیاز پیدا خواهید کرد.

  هزینه لیزر IPL

  هزینه لیزر IPLچقدر است

  کلینیک انجام ipl

  اگر چه در مراکز و کلینیک های زیبایی تخصصی ، انجام روش ها و عمل های زیبایی از قیمت یکسانی برخوردار نیستند اما به طور کلی می توان گفت که هزینه ی حذف موهای زائد به روش IPL با توجه به وسعت ناحیه تحت درمان ، تعداد جلسات لازم برای درمان و دستمزد پزشک متخصص تعیین می شود.

  منبع : کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.