با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه لیفتینگ چشم
  29 سپتامبر 2018 بدون نظر 977 بازدید

  هزینه لیفتینگ چشم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  همانطور که بارها به این مسئله اشاره شده لیفتینگ چشم یکی از جراحی هایی می باشد که امروزه در بین مردم بسیار باب شده است از همین رو پزشکان درآمد زیادی از این طریق بدست می آورند. حال که صحبت از درآمد شد باید بگوییم که وفتی افراد برای لیفتینگ چشم به پزشک متخصص مراجعه می کنند پس مشورت با او اولین سوالی که مطرح می کنند این است که هزینه لیفتینگ چشم چقدر می باشد؟ از همین رو برای اینکه بتوانیم این دغدغه را در مردم از بین ببریم تصمیم داریم تا در رابطه با هزینه لیفتینگ چشم توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم با ما همراه باشید.

  هزینه لیفتینگ چشم

  هزینه لیفتینگ چشم یکی از مهم ترین مسائلی است که افراد باید به آن دقت بسیار زیادی دارند. از همین رو باید بدانید که هزینه لیفتینگ چشم به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد از جمله این عوامل میتوان به پزشک متخصص پوست و مو زیبایی شما اشاره کرد. در صورتی که به سراغ پزشکی متخصص، ماهر، باتجربه و آشنا به جدیدترین متدهای روز دنیا می روید نباید انتظار داشته باشید که با هزینه ای حداقل این کار رابرای شما انجام دهد. همچنین دقت داشته باشید هزینه لیفتینگ چشم تنها به پزشک شما بستگی ندارد زیرا اگر لیفتینگ چشم نیاز به جراحی داشته باشد شما باید هزینه هایی نظیر: هزینه بیهوشی، هزینه امکانات بیمارستانی، دستمزد جراح را بپردازید و همچنین نوع لیفتینگ چشمی که انجام می دهید در هزینه لیفت چشم تاثیر بسیار زیادی دارد.

  دلیل گران بودن لیفتینگ چشم

  به همین دلیل است که اغلب پزشکان قبل از انجام عمل جلسه ی مشاوره ای را با بیمار برگزار می کنند و بررسی هایی در رابطه با پوست آنها انجام می دهد و سپس تمامی هزینه لیفتینگ چشم و چگونگی انجام عمل و همچنین نوع درمانی که برای آنها در نظر گرفته است با آنها در میان میگذارد تا آنها پس از تصمیم نهایی اقدام کنند.

  قیمت لیفتینگ چشم

  قیمت لیفتینگ چشم

  نتایج لیفتینگ چشم

  پس از اینکه بر سر هزینه لیفتینگ چشم با پزشک خود به توافق رسیدید و انجام عمل با موفقیت به پایان رسید بیمار می تواند پس از گذشت ۷ روز بخیه های موجود بر روی صورت و اطراف چشم را بردارد و به زندگی عادی خود برگردد. هر چند که مقداری کبودی و ورم در ناحیه مورد نظر دیده می شود اما اگر بتوانید به مدت ۲ هفته از انجام کارهای سنگین خودداری کند دوران نقاهتش به پایان می رسد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.