با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه لیفت چشم
  29 سپتامبر 2018 بدون نظر 1839 بازدید

  هزینه لیفت چشم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 10 میانگین: 2]

  همانطور که میدانید امروزه جراحی های زیادی بر روی چشم انجام می شود که یکی از پرمتقاضی ترین آنها در طی سالیان گذشته لیفت چشم می باشد. همانطور که میدانید انجام لیفت چشم نیاز به آگاهی و اطلاعات زیاد و همچنین آشنایی به آخرین متدهای روز دنیا دارد زیرا یکی از حساس ترین عمل های زیبایی می باشد که ارتباط مستقیمی با چشم ها دارد از همین رو در انتخاب پزشک متخصص خود نهایت دقت را به کار گیرید و بدانید که میتواند از پس این کار بر بیاید. اما پس از انتخاب پزشک چیزی که بیشتر از همه اهمیت دارد هزینه لیفت چشم می باشد. تا زمانی که افراد نتوانند از پس هزینه لیفت چشم بربیایند انجام دادن آن نیز غیرممکن است. از همین رو در این مقاله ما در نظر داریم تا در رابطه با هزینه لیفت چشم و همچنین چگونگی انجام آن توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

  لیفت چشم

  همانطور که گفته شد لیفت چشم باید توسط پزشک جراح پلاستیک انجام شود. پزشک مورد نظر باید تجربه و مهارت کافی برای انجام این عمل را داشته باشد. در رابطه با انجام عمل لیفت چشم باید بگوییم که در ابتدا دو سوراخ کوچک در ناحیه ابرو انجام می شود و با برش های کوچکی که در ناحیه چشم انجام شده آنها را به سمت بالا کشیده و در همان ناحیه ثابت نگه میدارند.

  قیمت لیفت چشم

  با انجام این کار قسمت انتهایی ابرو یا همان دم ابرو، به سمت بالا کشیده می شود و چشمانی همانند گربه را برای افراد پدید می آورد. بسیاری از متقاضیان پس از مراجعه به پزشک و به توافق رسیدن بر سر هزینه لیفت چشم از آنها میخواهند که این عمل را به صورت طبیعی برای آنها انجام دهد اما پزشکان علاوه بر اینکه آن را عملی غیر لازم و غیر اصولی میدانند برای آنها عنوان می کنند که با توجه به طبیعی بودن اما باز هم چشمان شما حالت عادی خود را از دست می دهد.

  هزینه لیفت چشم چقدر است

  هزینه لیفت چشم

  هزینه لیفت چشم

  در رابطه با هزینه لیفت چشم که یکی از مهمترین بحث های این عمل می باشد باید به شما بگوییم که این عمل با توجه به مهارت و تجربه پزشک متخصص جراح پلاستیک و همچنین استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی افراد متقاضی با هزینه سنگین چیزی حدود ۱۲ میلیون مواجه خواهند شد که این مقدار میتواند سیر صعودی نیز داشته باشد.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.