با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه میکرواسکالپ سر
  14 اکتبر 2018 بدون نظر 459 بازدید

  هزینه میکرواسکالپ سر چقدر است

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  همانطور که میدانید وقتی افراد با ریزش مو مواجه می شوند و به سراغ درمان می روند یکی از راه هایی که پیش روی آنها قرار دارد استفاده از میکرواسکالپ سر می باشد. اما وقتی به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنید اولین سوالی که آنها مطرح می کنند این است که هزینه میکرواسکالپ سر چقدر است. در واقع تا زمانی که افراد نتوانند از پس هزینه های آن بر بیایند مسلما انجام دادن آن غیرممکن است. از همین رو در این راستا باید بگوییم که این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آنها میپردازیم.

  هزینه میکرواسکالپ سر و عوامل تاثیرگذار در آن

  همانطور که گفته شد هزینه میکرواسکالپ سر یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در انجام این عمل می باشد. اما عوامل زیادی در این هزینه تاثیرگذار می باشد. در این زمینه باید بگوییم که اینکه شما چه ناحیه از سرتان دچار ریزش مو شده و همچنین اینکه وسعت ناحیه مورد ریزش چقدر می باشد در هزینه این عمل تاثیر بسیار زیادی دارد. سایر مواردی که در این زمینه میتوان عنوان کرد دستمزد پزشک و هزینه های مربوط به کلینیک می باشد. در واقع هر چقد مهارت، دانش و تجربه پزشک بیشتر باشد مسلما هزینه ای که دریافت می کند بیشتر خواهد بود.

  قیمت میکرواسکالپ سر

  قیمت میکرواسکالپ سر

  مقایسه هزینه میکرواسکالپ سر با سایر روش ها

  اگر بخواهیم مقایسه ای میان هزینه میکرواسکالپ سر با سایر روش ها داشته باشیم باید بگوییم که میکرواسکالپ سر بسیار ارزان تر از روش های دیگر می باشد زیرا در این روش هیچ نیازی به بیهوشی و یا انجام عمل های سخت نیست. و حتی نیازی نیست پزشک با دستگاه های مخصوص از بانک موی افراد، گراف هایی را خارج کند از همین رو تنها با کمک دستگاه مخصوصی که دارد هاشورهایی را ایجاد می کند که این هزینه در مقایسه با هزینه ای که سایر روش ها برای افراد در پی داشته است بسیار اندک است.

  نقش هزینه میکرواسکالپ سر در روی آوردن افراد به این روش

  همانطور که گفته شد میکرواسکالپ سر یکی از روش هایی است که هزینه های بسیار کمی را برای افراد به همراه دارد و حتی مشاهده شده که افرادی که شرایط کاشت مو و حتی استفاده از سایر روش ها را داشته اند به دلیل هزینه میکرواسکالپ سر به سراغ این روش رفته اند. اما اکثرا افرادی که دچار طاسی شده اند و نمیتوانند از بانک مو خود گراف هایی را برداشت کنند به سراغ این روش می روند.

  منبع : مرکز تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.