با شما تماس می گیریم...


مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه پروتزگذاری
31 مارس 2019 بدون نظر 293 بازدید

هزینه پروتزگذاری

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]

جراحی های زیبای که در آن ها از ایمپلنت های مخصوصی برای حجم دهی و ارتقاء ظاهر نواحی مختلف بدن از جمله گونه، چانه، سینه، باسن و … استفاد می شود، به جراحی های پروتز گذاری معروف شده اند. این پروتز ها یا به عبارتی ایمپلنت ها از طریق جراحی در نواحی مختلف بدن و صورت قرار داده می شوند. هم اکنون جراحی های پروتزگذاری طرفداران زیادی دارد زیرا حجم دهی به نواحی مختلف بدن این روزها بسیار باب شده است. یکی از مسائل مورد توجه متقاضیان این عمل زیبایی هزینه پروتزگذاری می باشد. در ادامه به این مسئله بیشتر می پردازیم.

قیمت پروترگذاری

عمل پروتزگذاری برای هر شخص با توجه به ویژگی های فردی و خواسته هایش انجام می شود و از این رو هزینه ی این عمل جراحی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. هزینه ی تمام شده ی پروتزگذاری به چند عامل بستگی دارد. دستمزدی که جراح بر اساس مهارت خود و مواردی مثل میزان حساسیت و تکنیک های جراحی مورد استفاده برای کاشت پروتز، طلب می کند،

عمل های تلفیقی با پروتزگذاری

انجام شدن عمل های تلفیقی مانند لیفت کردن پوست صورت یا بدن حین جراحی پروتزگذاری ، هزینه خرید پروتز، دستمزد تکنسین های اتاق عمل، هزینه بیهوشی و همچنین محل جغرافیایی انجام جراحی از مواردی هستند که در تعیین هزینه جراحی در نظر گرفته می شوند. مواردی دیگری از قبیل هزینه آزمایش های مورد نیاز قبل از عمل، هزینه ی خرید دارو و گاهی اوقات خرید گن مخصوص برای بعد از عمل هم حین محاسبه هزینه تمام شده عمل بایستی مورد توجه قرار گیرند.

قیمت پروتزگذاری

قیمت پروتزگذاری

هزینه پروتزگذاری در بهترین مراکز درمانی

پروتزگذاری به صورت تهاجمی انجام می شود و ریسک های مربوط به چنین عمل هایی از جمله خونریزی شدید، آسیب به عروق و بافت های بدن، عفونت محل جراحی و … را به دنبال دارد. جایگذاری غیر مناسب و جا به جا شدن پروتز و یا غیرقرینه بودن اندام ها مشکل دیگری است که ممکن است طی یک عمل پروتزگذاری پیش بیاید. بنابراین اساس انتخاب مرکزدرمانی و پزشک مناسب برای این عمل جراحی را کمترین هزینه پروتزگذاری قرار ندهید. برای انتخاب مرکز درمانی و پزشک جراحی پلاستیک به مواردی مانند حسن شهرت و میزان رضایتمندی مراجعه کنندگان قبلی مرکز درمانی و میزان تخصص و مهارت پزشک مورد نظر خود دقت کنید. جراحی زیبایی در حقیقت نوعی سرمایه گذاری بر روی چهره است. سعی کنید این کار را به صورت اصولی و حرفه ای انجام دهید تا در آینده از عملی که انجام داده اید پشیمان نشوید.

منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *