با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  پروتز گونه
  5 آگوست 2018 بدون نظر 1417 بازدید

  هزینه و قیمت پروتز گونه برای زیبایی صورت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 6 میانگین: 2.5]

  افرادی که به دلیل بالا رفتن سن یا به طور طبیعی حجم مناسبی در گونه خود ندارند و این امر را مانعی برای زیبایی صورت خود می بینند به دنبال راهی برای حجم دهی دائمی به گونه های خود می باشند زیرا امروزه داشتن گونه هایی برجسته و زاویه دار از فاکتورهای زیبایی صورت مخصوصا در خانم ها می باشد، یکی از روش های برجسته سازی گونه طولانی مدت پروتز گونه می باشد که باید ببینیم هزینه و قیمت پروتز گونه برای زیبایی صورت چه میزان می باشد.

  پروتز گونه

  پروتز گونه از جمله عمل های زیبایی گونه گذاری می باشد که به دلیل دوام آن بسیاری از افراد تمایل به انجام این روش دارند، پروتزهای گونه که در روی استخوان گونه کار گذاشته می شوند باعث برجستگی بیشتر گونه ها خواهند شد.

  برای گونه گذاری با پروتز بیشتر از پروتزهایی با جنس سلیکون که بسیار سخت می باشند اما از استخوان نرم تر هستند استفاده می شوند و این سلیکون ها با حجم و اندازه های متفاوتی تولید می شوند که جراح با توجه به فرم استخوان گونه از نوع مناسب این پروتزها استفاده می نماید، پروتز گذاری در گونه به دو روش ایجاد برش در زیر گونه و یا با شکاف  در زیر لب در دهان انجام می گیرد و یکی از مزایای این نوع گونه گذاری این مسئله می باشد که به راحتی می توان در صورت عدم رضایت از حجم گونه ها پروتزها را به راحتی تعویض نمود.

  هزینه پروتز گونه

  روش های پروتزگذاری گونه

   روش پروتز گذاری گونه ها را می توان همزمان با سایر روش های لیفت پوست صورت و جراحی های پلاستیک انجام نمود و در این جراحی ها امکان وارد کردن همزمان پروتزها در گونه با لیفت صورت وجود دارد.

  جایگذاری پروتزها در گونه کاری تخصصی می باشد که به دلیل آشنایی با عروق پوست و اعصاب پوست باید حتما توسط متخصص صورت بگیرد زیرا ممکن است عدم جایگذاری صحیح منجر به عدم تقارن در گونه ها و نیاز به جراحی ترمیمی برای تراز کردن گونه ها نیاز داشته باشد.

  پروتز گذاری گونه ها

  هزینه پروتزگذاری گونه ها

  هزینه پروتز در هر فردی بسیار متغییر می باشد و هزینه ثابتی برای این گونه جراحی های زیباسازی پوست صورت وجود ندارد ، در پروتزگذاری گونه هزینه ها با توجه به نوع پروتز مصرفی ، شرکت تولید کننده پروتز، دستمزد متخصص و تعرفه کلینیک تعیین می گردد و با توجه به میزان و اندازه و جنس پروتز برای  هر بیماری هزینه متفاوتی را در بر خواهد داشت و هر چه میزان پروتز مصرف شده بیشتر و از جنس مرغوب تری باشد هزینه کلی گونه گذاری نیز بیشتر خواهد بود.

  منبع : کلینیک تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین

  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.