با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه پروتز
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 312 بازدید

  هزینه پروتز

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  مسلما وقتی تصمیم به انجام عمل های زیبایی میگیرید چیزی که بیشتر از همه اهمیت پیدا می کند هزینه انجام آن می باشد. حال با توجه به اینکه امروزه افراد زیادی تمایل به انجام عمل پروتز صورت دارند وقتی که به پزشک مراجعه می کنند اولین سوالی که مطرح می کنند این است که هزینه پروتز چقدر است؟ مطمئن باشید این سوال نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها نیز مطرح می شود و برای آنها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اما نکته ای که وجود دارد این است که هزینه پروتز به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آنها میپردازیم.

  عوامل تاثیرگذار بر هزینه پروتز

  همانطور که گفته شد عوامل مختلفی بر هزینه پروتز تاثیر میگذارد از جمله این عوامل میتوان به تخصص، مهارت، تجربه و دانش پزشک انتخاب شده اشاره کرد. هر چه توانایی ، مهارت و دانش او در رابطه با انجام عمل پروتز صورت بیشتر باشد مسلما باید هزینه بیشتری برای آن پرداخت کنید. از دیگر عوامل تاثیرگذار در هزینه پروتز میتوان به جنس پروتز، اندازه پروتز، ناحیه ای که پروتز در آن کارگذاشته می شود و همچنین هزینه های مربوط به بیمارستان اشاره کرد.

  قیمت پروتز

  قیمت پروتز

  اهمیت هزینه پروتز

  همانطور که میدانید هزینه پروتزگذاری در تصمیم بیماران برای انجام آن عمل تاثیر بسیار زیادی دارد اینکه آنها بتوانند از پس هزینه های مربوط به انجام این عمل بر بیایند یا نه باعث می شود در تصمیم خود مقداری دو دل و حتی برخی از افراد منصرف شوند. به همین دلیل است هنگامی که پزشک مربوطه مراجعه و در رابطه با عمل پروتز صحبت می کنند هزینه پروتز جزء اولین سوالاتی است که مطرح می کنند.

  نواحی پر هزینه پروتز صورت

  مطمئنا میدانید که اکثر افراد امروزه به سراغ پروتز صورت می روند تا برای اینکه اندکی به زیبایی خود بیافزایند و از نارضایتی که در برابر صورت خود داشته اند خلاص شوند. یکی از نواحی که بیشتر از هر ناحیه ی دیگری امروزه توسط پزشکان مورد عمل پروتز صورت قرار میگیرد، قسمت گونه می باشد. اکثر پزشکان برای اینکار از پروتز های سیلیکونی استفاده می کنند و باید بدانید که این عمل یکی از عمل های پرهزینه پروتز صورت محسوب می شود اما با این هر روزه بر متقاضیان آن افزوده می شود.

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.