با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه پلاسماتراپی بینی
  2 اکتبر 2018 بدون نظر 1482 بازدید

  هزینه پلاسما تراپی بینی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 4 میانگین: 3]

  استفاده از روش مدرن پلاسما تراپی جهت درمان مشکلات و نواقص بینی به دلیل خطرات و عوارض بسیار کم ، مورد توجه افراد بسیاری قرار دارد ، از این رو در این مقاله ، هزینه پلاسما تراپی بینی مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  پلاسما تراپی بینی

  در روش پلاسما تراپی بینی ، نتایج آنی حاصل خواهد شد زیرا استفاده از دستگاه پلاسما به سرعت موجب تصعید پوست و جمع شدن لایه های تحتانی پوست می شود ، همچنین به دلیل تحریک کلاژن سازی در اثر گرمای حاصل از پلاسماتراپی ، به شکل موثری می توان بینی های گوشتی را کوچک کرد ، نواقص ظاهری بینی را برطرف نمود و به زیباسازی بینی اقدام کرد .
  در دستگاه پلاسما با استفاده از خاصیت حالت تصعید ماده ، با یونیزه نمودن گاز میان اپلیکاتور و پوست و با ایجاد شار الکترونی بر روی غشای پوست می توان به طور مستقیم پوست تحت درمان را به گاز تبدیل کرد.

  هزینه پلاسما تراپی بینی

  هزینه پلاسما تراپی بینی با توجه به دستمزد پزشک متخصص پوست و مو و زیبایی ، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز و میزان مشکلات بینی تعیین می شود و به دلیل اینکه پلاسما تراپی بینی عمل زیبایی است ، هزینه ی آن تحت پوشش بیمه نیز قرار ندارد .

  نتایج پلاسما تراپی بینی

  نتایج پلاسما تراپی بینی در رفع مشکلات قابل درمان با این روش ، به صورت دائمی بوده و فرد به درمان مجدد نیاز نخواهد داشت ، زیرا در روش پلاسما تراپی بینی با استفاده از تصعید پوست می توان به شکل مطلوبی لایه ی اضافه ی سطحی و زیرین پوست را برداشت ، جمع کرد و ترمیم نمود .

  هزینه پلاسما تراپی بینی

  قیمت پلاسما تراپی بینی

  در واقع پلاسما تراپی بینی ، انقلابی عظیم در حیطه زیبایی و جوانسازی پوست بینی محسوب می شود ، این روش با عدم انتقال حرارت به بافت های اطراف ناحیه تحت درمان و متمرکز نمودن حرارت بر روی موضع مورد نظر دارای دقت و ظرافت بسیار بالایی بوده و استفاده از آن جهت انجام عمل های زیبایی بسیار سودمند و دارای نتایج مطلوب و قابل توجهی خواهد بود که با روش های دیگر حاصل نمی گردد .

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.