با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  قیمت پلاسما تراپی صورت
  6 اکتبر 2018 بدون نظر 3351 بازدید

  هزینه پلاسما تراپی صورت

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 39 میانگین: 2.2]

  پلاسما تراپی صورت روشی ایمن و بسیار موثر جهت رفع مشکلات پوست صورت بوده که می تواند با ترمیم پوست از لایه های زیرین ، پوست صاف ، هموار و شاداب را ایجاد کند ، در همین راستا در این مقاله ، برای متقاضیان پلاسما تراپی صورت ، هزینه پلاسما تراپی صورت ، مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  پلاسما تراپی صورت

  در عمل زیبایی پلاسما تراپی صورت به کمک انرژی پلاسما حاصل از دستگاه پلاسماجت ، می توان تولید کلاژن سازی و سلول سازی را از لایه های درم پوست ، تحریک نمود و با برداشتن پوست اضافه از طریق تبدیل پوست به گاز ، به شکل موثری نیز ، چین و چروک و خطوط را محو ساخت .
  پلاسما تراپی صورت هم لایه ی اپیدرم را تحت تاثیر قرار داده و هم با تحریک سلول های تقویت و ترمیم کننده ی پوست ، موجب رفع مشکلات پوستی و جوانسازی آن می گردد .

  چگونگی پلاسما تراپی صورت

  در روش پلاسما تراپی صورت ، اپلیکاتور دستگاه پلاسما با انتقال انرژی پلاسما ( تصعید ) به سطح پوست ، ضمن تحریک لایه های عمقی پوست ، پوست اضافه و چین و چروک های پوست را به طور مستقیم از حالت جامد به گاز تبدیل کرده و موجب جمع شدگی تحتانی پوست و بهبود ظاهر پوست می گردد .

  هزینه پلاسما تراپی صورت

  هزینه پلاسما تراپی صورت

  هزینه پلاسما تراپی صورت

  هزینه پلاسما تراپی صورت با توجه به تعداد جلسات درمانی مورد نیاز ، دستمزد پزشک متخصص ، نوع دستگاه مورد استفاده و وسعت ناحیه ی تحت درمان تعیین می شود که به دلیل متفاوت بودن شرایط پوستی افراد مختلف ، هزینه ی انجام این عمل زیبایی در کلینیک ، برای افراد مختلف ، متفاوت خواهد بود .
  هزینه ی پلاسماتراپی پوست تحت پوشش بیمه های درمانی قرار ندارد ، زیرا این عمل های زیبایی از جمله عمل های غیرضروری می باشد .

  کاندید مناسب پلاسما تراپی صورت

  استفاده از روش پلاسما تراپی به منظور جوانسازی پوست ، در زنان و مردان سنین مختلف امکان پذیر بوده و منع استفاده از این روش وجود ندارد .

  دوره ی بهبودی پس از عمل پلاسما تراپی صورت

  حداکثر طی ۵ الی ۱۰ روز پس از عمل پلاسما تراپی صورت ، هم التهاب و قرمزی پوست بهبود می یابد و هم پوسته ریزی پوست ، از بین خواهد رفت .

  منبع : کلینیک تخصصی جوانسازی پوست آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.