با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه پلاسما جت پلک
  3 اکتبر 2018 بدون نظر 2060 بازدید

  هزینه پلاسما جت پلک

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 9 میانگین: 3]

  افتادگی پلک از جمله مشکلات ناحیه ی چشم می باشد که به دلیل تاثیری که در بینایی فرد ایجاد می کند ، باید مورد درمان قرار گیرد ، از این رو در این مقاله ، هزینه پلاسما جت پلک به عنوان درمان افتادگی پلک مورد بررسی قرار گرفته شده است .

  پلاسما جت چیست

  پلاسما جت یا پلاسماتراپی به روش تصعید بافت پوست به کمک پلاسما گفته می شود ، در این روش به کمک تصعید مستقیم میتوان لایه های تحتانی پوست را جمع کرد

  پلاسما جت پلک

  به منظور رفع افتادگی پلک با تکنیک نقطه به نقطه یا اسکن کردن پوست پلک توسط پلاسما جت با تصعید مستقیم ، پوست اضافه و شل شده ی پلک برداشته می شود و همچنین با تحریک سلول سازی و کلاژن سازی لایه های زیرین پوست ، پوست پلک جمع می گردد ، بدین ترتیب بدون نیاز به تیغ جراحی و عدم آسیب به لایه های زیرین پوست ، با روش مدرن پلاسما جت می توان افتادگی پلک و چین و چروک های آن را برطرف نمود .

  مدت عمل پلاسما جت پلک

  عمل پلاسما جت پلک حدود ۱۰ الی ۲۰ دقیقه به کمک بیحسی موضعی انجام می شود که در برخی افراد با یک جلسه درمان کامل حاصل می شود و در برخی افراد دیگر ممکن به ۳ جلسه درمان نیاز باشد که فاصله ی میان دو جلسه باید یک ماه باشد .

  وضعیت و نگهداری بعد از عمل پلاسما جت پلک

  در عمل پلاسما جت پلک ، بستری و استراحت بعد از عمل نیاز نبوده و فرد بلافاصله قادر به باز کردن چشم‌های خود خواهد بود و می تواند بدون پانسمان به فعالیت های روزانه ی خود بپردازد .
  لازم است از کمپرس سرد طی ۴۸ ساعت اول استفاده شود.
  جهت رفع قرمزی و تورم در موضع عمل ، طی دو سه روز اول موقع خوابیدن ، سر تخت باید با زاویه ۳۰ درجه بالاتر باشد .
  دلمه های کوچک قهوه ای رنگ ایجاد شده روی پلک ، خود به خود بین ۷-۳ روز بعد می افتند و نباید به آنها دست زد ، همچنین تا ۴۸ ساعت آب زدن به چشم ممنوع خواهد بود .
  جهت بهبود سریع تر پلک از کرم ترمیم کننده یا آنتی بیوتیک استفاده باید کرد .

  قیمت پلاسما جت پلک

  هزینه پلاسما جت پلک

  هزینه پلاسما جت پلک

  به طور کلی ، جراحی پلاستیک پلک با توجه به شدت افتادگی و چروک پلک و دستمزد هزینه متخصص تعیین می شود که پلاسما جت پلک نسبت به جراحی زیبایی پلاستیک پلک کمتر بوده و حدود ۲۰ الی ۳۵ درصد هزینه ی جراحی پلاستیک پلک می باشد که تحت پوشش بیمه نیز قرار نداشته و هزینه ی این عمل های زیبایی باید به صورت آزاد توسط فرد پرداخت گردد .

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.