با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه پیکرتراشی شکم
  5 آگوست 2018 بدون نظر 1707 بازدید

  هزینه پیکرتراشی شکم با روش های غیر تهاجمی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 17 میانگین: 2.5]

  هدف از انجام روش های پیکرتراشی در افراد چاق همزمان با کاهش چربی های بدن ایجاد ساختار و شکل مناسب در نقاط مختلف بدن مانند شکم می باشد که این پیکرتراشی امروزه به دلیل استقبال بیماران با روش های غیر جراحی زیادی انجام می گیرد حال باید دید هزینه پیکرتراشی شکم با روش های غیر تهاجمی چه مقدار خواهد بود.

  پیکر تراشی شکم

  چربی های ناحیه شکم اولین چربی هایی می باشند که در بدن تجمع پیدا می کنند بنابراین روش های ایجاد لاغری مانند رژیم گرفتن و ورزش کردن در مورد این چربی ها چندان کاربردی نخواهد داشت زیرا این چربی ها در طول زمان بسیار مقاوم می باشند ، در پیکر تراشی شکم  با استفاده از روش های غیر تهاجمی و لیزری علاوه بر ایجاد لاغری فرم و شکل بدن نیز تغییر داده می شود و به شکل دلخواه بیمار تغییر داده می شود و در کنار از بین بردن چربی ها لیفت پوست شکم نیز انجام می گیرد تا با پیکرتراشی منتسب از افتادگی پوست شکم بعد از کاهش چربی آن جلوگیری به عمل آید.

  پیکرتراشی شکم

  پیکرتراشی

  روش های غیر تهاجمی پیکرتراشی

  بیمارانی که به دلیل چاقی و اضافه وزن به کاهش سریع وزن خود علاقه مند می باشند و می خواهند در کنار ایجاد لاغری پیکرتراشی مناسبی داشته باشند می توانند از روش های پیکرتراشی غیر تهاحمی مانند لیپولیز، کرایولیپولیز، هایفوتراپی، مزوتراپی ، کویتیشن و Rf استفاده نمایند که در تمام این روش ها با استفاده از امواج ضمن ذوب نمودن چربی ها با تحریک پوست به کلاژن سازی و لیفت همزمان پوست پیکرتراشی نیز صورت می گیرد بدون آنکه در بدن بیمار جراحی یا بخیه ای ایجاد شده باشد و تمام این روش ها با استفاده از بی حسی موضعی انجام خواهند گرفت.

  هزینه پیکرتراشی شکم با روش های غیر تهاجمی

  هزینه پیکرتراشی شکم با روش های غیر تهاجمی به روش درمانی ، میزان چربی های اضافه شکم، جلسات درمانی، دستمزد متخصص، تعرفه های کلینیک ها و منطقه جغرافیایی که کلینیک در آنجا واقع شده است بستگی دارد و با توجه به شاخص های ذکر شده در هر بیماری هزینه پیکرتراشی شکم متفاوت خواهد بود و با توجه به اینکه درمان های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند تمام هزینه ها را باید خود بیمار در کنار هزینه های جانبی مانند آزمایشات لازم را پرداخت نماید.

  به طورکلی بانوان و به خصوص بانوان جوان که در سن حساسی هستند و زیبایی اندام هایشان و لاغری و تناسب اندام برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است ، کاندید انجام پیکرتراشی در کلینیک های زیبایی و زیرنظر پزشکان و متخصصین خبره کلینیک می باشند.

  پیکرتراشی برای زیبایی

  پیکرتراشی برای زیبایی پاها

  هزینه پیکرتراشی برای همه افراد جامعه از اهمیت بالایی برخوردار است و افراد برای لاغری و تناسب اندام  میزان هزینه ای که باید به صورت سنتی و خانگی باعث لاغری می شود را با هزینه های کلینیک های زیبایی مقایسه می کنند و هر کدام که ارزانتر بود را انتخاب میکنند ولی باید توجه داشته باشند که بدست آوردن تناسب اندام به هر قیمتی و با به خطر افتادن سلامتی روش مناسبی نیست و باید روش معقول که مراجعه به کلینیک لاغری است را انتخاب نمایند.

  روش های متفاوت برای پیکرتراشی شکم

  لیپوساکشن : خوب است بدانید امروزه برای همه متقاضیان لاغری و تناسب اندام ، روش لیپوساکشن تجویز نمی شود . عمل لیپوساکشن برای افرادی که وزنشان ، حدود ۳۰ کیلوگرم از وزن ایده آل و  واقعی خود بیشتر باشد و مصرف دخانیات نداشته اند و سن بالایی ندارند و مبتلا به بیماری خاصی نیستند ، با تجویز متخصص زیبایی و متخصص لاغری مناسب خواهد بود.

  در روش لیپوساکشن از دستگاه لیپوساکشن استفاده می شود . دستگاه لیپوساکشن ، چربی های بدن را سفت کرده و از بدن خارج می کند . کار این دستگاه به صورت مکشی است و صدای این دستگاه زیاد نیست. این دستگاه برای عمل های لاغری استفاده می شود. ابتدا سوراخ های کوچکی به اندازه ۳ یا ۴ میلی متر روی پوست ناحیه مورد نظر زده می شود و در مرحله بعد ، لوله فلزی و باریک را به ناحیه مورد نظر فرو می کنند و به این ترتیب ، چربی ها از بدن بیمار خارج می شود. البته سعی می شود جای این سوراخ ها روی پوست بیمار نماند. لیپوساکشن روشی است که برای پیکرتراشی شکم هم انجام می شود.

  لیپوماتیک : روش لیپوماتیک برای افرادی که چاقی در ناحیه پهلوها یا شکم دارند و با انجام ورزش و رژیم غذایی مناسب ، نتوانسته اند وزن خود را کاهش دهند و به وزن ایده آل خود نزدیک شوند انجام می شود. بعد از انجام عمل لیپوماتیک ، بیمار باید تا دوهفته بعد از عمل ، گن بپوشد تا این چربی های رفع شده ، برگشت پذیر نباشند و شکل پوست زشت و  ناپسند به نظر نیاید.

  لیپوماتیک مدرن در کلینیک زیبایی

  لیپوماتیک مدرن در کلینیک زیبایی

  لیپوماتیک برای کم کردن سایز و کاهش وزن و فرم دهی به بدن انجام می شود و صرفا برای کاهش وزن از این عمل استفاده می شود. در روش لیپوماتیک ، چربی ها با انجام حرکات ارتعاشی و چرخشی خاصی ، از بدن خارج می شوند. در این روش از اشعه یا حرارت استفاده نخواهد شد. ایجاد سوراخ هایی روی ناحیه مورد نظر ممکن است مشکل ساز شود و ترشحاتی از آن ها خارج شود( این ترشحات هیچ گونه خطری ندارند و قابل کنترل هستند) . به یاد داشته باشید که عمل لیپوماتیک باید حتما در کلینیک زیبایی معتبر و بهداشتی انجام شود تا از هر گونه عفونت یا بیماری یا عوارض ناشی از عمل جلوگیری شود. لیپوماتیک برای پیکرتراشی شکم استفاده می شود البته از این روش برای لاغر کردن و افتادگی های بازوها یا افتادگی سینه آقایان هم استفاده می شود.

  لیپولیز : لیپولیز از روش های کم تخاجمی برای پیکرتراشی شکم و سای اندام های بدن می باشد و با تابش اشعه لیزر روی چربی ها ، این چربی ها به حالت نیمه مایع در آمده و با وارد کردن لوله کانولا به داخل پوست ف این چربی ها خارج خواهند شد و سپس این لوله به راحتی از بدن بیمار خارج خواهد شد. البته چربی های باقی مانده در بدن بیمار نمی تواند مشکل ساز شود چون توسط بدن جذب می شوند. عمل لیپولیزر با بی حسی موضعی انجام می شود و این باعث حریک پوست و کلاژن سازی پوست خواهد شد.

  لیپولیز

  لیپولیز

  کرایولیپولیز : این هم یکی دیگر از روش های لاغری و پیکرتراشی شکم می باشد. در این روش با استفاده از سردمادهی سلول های چربی ، این سلول ها کریستالیزه شده و به طور کامل تخریب می شوند و از بین می روند و سپس در مرحله بعد از بدن خارج شده یا دفع می شوند. مزیت اصلی این روش برای پیکرتراشی شکم ، در این است که با انجام جراحی همراه نخواهد بود.

  روش لاغری با کرایولیپولیز

  روش لاغری با کرایولیپولیز

  این روش لاغری برای افرادی که توده بدنی زیادی ندارند و به دنبال تناسب اندام و لاغری بدن خود می باشند ، مناسب تر خواهد بود. هدف اصلی از انجام این عمل ، لاغری نیست و اغلب برای پیکرتراشی از این روش استفاده خواهد شد.

  منبع : مرکز تخصصی پیکرتراشی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.