با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه کاشت موی دائمی
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 290 بازدید

  هزینه کاشت موی دائمی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  کاشت موی دائمی با استفاده از موی طبیعی قابل رشد تنها راه حل مشکل افرادی می باشد که دچار ریزش مو شده اند ، هر فردی که قصد کاشت مو را دارد هزینه کاشت مو برایش بسیار حائز اهمیت می باشد و یکی از فاکتورهایی می باشد که بر اساس آن فرد در مورد انجام یا عدم انجام کاشت موی خود تصمیم گیری خواهد کرد اما هزینه کاشت موی دائمی چقدر است.

  کاشت موی دائمی

  در کاشت موی دائمی متخصص کاشت مو فولیکول های مو را از ناحیه پشت سر خواهد برداشت و پس از جداسازی فولیکول ها به ناحیه دریافت کننده و خالی از مو پیوند خواهد زد .

  هزینه کاشت موی دائمی

  در تعیین هزینه کاشت موی دائمی عوامل مختلفی چون روش کاشت مو ، تعداد تار موها و تعداد گرافت ها ی پیوند زده شده،وسعت طاسی، هزینه های جانبی ، دستمزد متخصص و تعرفه هر کلینیک دخیل هستند که با توجه به این فاکتورها هزینه کاشت مو در هر بیماری هزینه های متفاوتی را برای وی رقم خواهد زد.

  قیمت کاشت موی دائمی

  قیمت کاشت موی دائمی

  مزایای کاشت موی دائمی

  در کاشت موی دائمی که امروزه با روش های غیر جراحی انجام می گیرد بیمار عوارض کمتری را نسبت به روش های قدیمی کاشت مو متحمل خواهد شد و موهای کاشته شده تا پایان عمر بیمار ماندگاری خواهند داشت و به رشد خود ادامه خواهند داد و به دلیل ایجاد خط طبیعی رویش بسیار طبیعی به نظر خواهند آمد.

  بهترین روش کاشت موی دائمی

  امروزه در کاشت موی طبیعی از روش های مختلفی استفاده می گردد اما در میان تمام این روش ها بهترین روش کاشت مو روش sut می باشد که در این روش کاشت مو بدون جراحی ، بخیه و خونریزی و تنها در یک جلسه با تراکم بالایی برای بیمار با استفاده از دستگاه های اتوماتیک صورت می گیرد.

  افرادی که قصد کاشت مو دارند قطعا هزینه کاشت مو برایشان اهمیت ویژه ای خواهد داشت اما این افراد نباید در دام تبلیغات کذب برخی از مراکز کاشت موی غیر مجاز گرفتار شوند زیرا کاشت مو هرگز روشی کم هزینه و ارزان نخواهد بود و مراکزی که این خدمات را با هزینه پایین ارائه می نمایند از پزشکان عمومی در کاشت مو استفاده می نمایند و یا از ابزار و وسایل درجه پایین و از روش های جراحی جهت کاشت مو استفاده خواهند کرد که سلامت فرد را به خطر خواهد انداخت.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.