با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه کاشت مو به روش bht
  27 آگوست 2018 بدون نظر 470 بازدید

  هزینه کاشت مو به روش bht چطور تعیین می شود

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 3]

  در این مطلب به هزینه کاشت مو به روش bht خواهیم پرداخت.بسیاری از افراد برای استفاده از روش هایی که برای افزایش زیبایی به کار برده میشود به قیمت آن توجه میکنند و همیشه روش های ارزان را انتخاب میکنند.اما همیشه باید به این توجه داشته باشید که در صورت استفاده از روش های ارزان که اکثرا بی نتیجه هستند مجبور خواهید بود در اخر هزینه ی بیشتری را متحمل شوید به همین دلیل باید توجه داشته باشید که در وهله ی اول به دنبال روشی بگیردید که بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد.

  ریزش مو

  ریزش مو هم دقیقا به همین صورت است.بسیاری از افراد علی رغم توصیه پزشک به جای کاشت مو تصمیم میگیرند تا از درمان های دارویی و روش های سنتی بهره بگیرند تا ریزش مویشان درمان شود اما در انتها مجبور میشوند تا علاوه بر هزینه ی درمان ها دارویی، هزینه ی کاشت مو را هم پرداخت کنند.

  درمان ریزش مو مقطعی چیست

  درمان ریزش مو

  کاشت مو به روش bht چیست

  Bht یکی از روش های کاشت مو است که در برخی از موارد میتواند کاربرد زیادی را برای برخی از افراد داشته باشد.به صورت کلی کاشت مو برای افرادی مناسب است که در قسمت پشت سر خود دارای بانک موی کافی باشند.در گذشته افرادی که در پشت سر خود بانک موی کافی نداشتند نمیتوانستند از کاشت مو استفاده کنند اما امروزه میتوانید به راحتی با پرداخت هزینه کاشت مو به روش bht از این روش بهره بگیرید.در این روش به جای استخراج فولیکول ها از پشت سر از موهای سایر نواحی بدن استفاده میشود.

  مزایای کاشت مو به روش bht

  کاشت مو به روش bht

  کاشت مو به روش bht  چگونه انجام میشود

  برای کاشت مو به روش BHT همانطور که گفتیم از فولیکول ها نقاط مختلف بدن استفاده میشود.این فولیکول ها باید از نقاطی برداشته شوند که هماهنگی کامل را باموهای سر داشته باشد.در این روش ابتدا متخصصان فولیکول ها را استخراج میکنند و سپس به روش های معمول آن را پیوند میزنند.با توجه به این که موهای بدن بیشتر از ۲ اینچ در ۶ ماه رشد ندارند در این روش رشد موها از حد خاصی بیشتر نخواهد بود. هزینه کاشت مو به روش bht معمولا از روش های رایج کاشت مو بیشتر خواهد بود.

  هزینه کاشت مو به روش bht

  هزینه کاشت مو با روش bht

  هزینه کاشت مو به روش bht چقدر است

  هزینه کاشت مو به روش bht با توجه به شرایط بیمار و میزان ریزش مو میتواند بسیار متفاوت باشد.علاوه بر این هیچ معیاری برای قیمت گذاری دقیق کاشت مو وجود ندارد و این تجربه متخصصان و محل کلینیک است که میتواند در هزینه کاشت مو به روش bht تاثیر داشته باشد به همین دلیل برای اطلاع از قیمت کاشت مو بهتر است به متخصصان مورد نظر خود مراجعه کنید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.