با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه کاشت مو عالی
  7 اکتبر 2018 بدون نظر 296 بازدید

  هزینه کاشت مو عالی

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 4]

  در کاشت مو یکی از فاکتورهای مهم تصمیم گیری هر فردی در مورد انجام یا عدم انجام کاشت مو هزینه این نوع عمل زیبایی می باشد که معمولا از بسیاری از جراحی های زیبایی صورت و سایر عمل های زیبایی بیشتر خواهد بود و هر فردی با توجه به این مسئله و بضاعت مالی خود اقدام به کاشت مو خواهد کرد اما هزینه کاشت مو عالی چقدر است.

  کاشت مو عالی

  کاشت مو عالی با استفاده از موی طبیعی و قابل رشد که فولیکول های موهای پیوندی از پشت سر خود فرد برداشته می شوند و پس از جداسازی در ناحیه جلو سر کاشته می شوند تنها راه دائمی رفع کم پشتی ایجاد شده در سر می باشد که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و متدهای کاشت مو قابلیت انجام در ابرو و مژه را نیز خواهد داشت.

  متدهای کاشت مو عالی

  امروزه با تحقیقات و پیشرفت هایی که در حوزه کاشت مو انجام گرفته است کاشت مو با کمک دستگاه های اتوماتیک صورت می پذیرد و هم کار برداشت و هم کار کاشت موها با به کار گیری دستگاه های تمام اتوماتیک با سرعت و دقت بالاتری تنها در یک جلسه بدون استفاده از جراحی، بخیه و خونریزی برای هر بیماری انجام می پذیرد.

  هزینه کاشت مو عالی

  هزینه کاشت مو عالی در هر فردی بسیار متفاوت می باشد و به روش کاشت مو ، تعداد فولیکول موهای پیوند زده شده، دستمزد و سابقه و تجربه متخصص کاشت مو و تیم تکنیسین وی و تعرفه هر کلینیک با توجه به موقعیت جغرافیایی آن بستگی خواهد داشت و تا بیمار به کلینیک های زیبایی مراجعه ننماید و در جلسات مشاوره با وی شرکت ننماید و وضعیت کم پشتی موهای وی برسی نگردد نمی توان برآوردی در مورد هزینه کاشت مو در وی به عمل آورد.

  هزینه کاشت موی عالی

  هزینه کاشت موی عالی

  ریزش مو پس از کاشت مو عالی

  پس از کاشت مو موهای کاشته شده حدود سه هفته پس از کاشت دچار ریزش خواهند شد که بروز این ریزش امری طبیعی خواهد بود و موها پس از قرار گرفتن در یک دوره خواب یک تا دو ماهه دوباره شروع به رشد طبیعی خواهند کرد و پس از این رشد دیگر دچار ریزش نخواهند شد و پس از گذشت حدود ۶ تا ۹ ماه از کاشت موها به مرحله رشد نهایی خود خواهند رسید.
  کاشت مو فرآیندی می باشد که برای هر فردی دلهره و اضطراب زیادی را به همراه خواهد داشت و اگر با تکنیک های جدید و در یک کلینیک مجهز صورت بگیرد بهترین نتیجه ممکن را برای فرد در پی خواهد داشت و باعث می گردد تا هر فردی که مبادرت به این کار کرده است از هزینه ای که صرف کاشت موی خود انجام داده است رضایت کافی و کاملی داشته باشد.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.