با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه کاشت مو FUG
  9 اکتبر 2018 بدون نظر 266 بازدید

  هزینه کاشت مو FUG

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 1 میانگین: 5]

  دقت داشته باشید تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که چرا وقتی میخواهید خرید و یا عمل جراحی انجام دهید، هزینه آن جزء اولین سوالاتی است که انجام می دهید؟ حال فرض کنید که دچار ریزش مو شده اید مسلما تمایل زیادی دارید که این مسئله را برطرف کنید و پزشک کاشت مو FUG را پیش روی شما گذاشته است هزینه کاشت مو FUG مسلما نقش بسیار زیادی در انجام و یا انجام ندادن آن عمل دارد. در واقع هنگامی که نتوانید از پس هزینه های مربوط به آن بر بیایید یا باید بیخیال درمان شوید و یا راهی دیگر پیدا کنید.

  هزینه کاشت مو FUG

  در رابطه با هزینه کاشت مو FUG باید بگوییم که این مسئله به دلایل مختلفی بستگی دارد اینکه وسعت ناحیه از دست دادن موهایتان چقدر است و یا اینکه چقدر تارمو از ناحیه ی دهنده به ناحیه گیرنده انتقال داده اید. همچنین نباید از این مسئله که پزشک مربوطه تا چه اندازه مهارت، تجربه و آگاه به متدهای روز دنیا می باشد غافل شوید مطمئن باشید که این مسائل در دستمزدی که از بیمار دریافت می کند تاثیرگذار است. نکته ی دیگر که وجود دارد به کلینیکی که شما عمل کاشت مو را انجام می دهید بستگی دارد هر چقدر این کلینیک در نقطه ی بهتری قرار داشته باشد مسلما هزینه ی بیشتری را باید پرداخت کنید.

  مراحل دریافت هزینه کاشت مو FUG

  نکات بسیار زیادی در رابطه با هزینه کاشت مو وجود دارد از جمله آنها این مسئله است که شما چگونه این هزینه را پرداخت کنید. حتما مشاهده کرده اید که بسیاری از کلینیک ها این هزینه را به صورت دو مرحله ای دریافت می کنند. در واقع قبل از انجام عمل نصف هزینه را دریافت کرده و مابقی را به زمانی میسپارند که شما برای چک آپ نهایی به کلینیک مراجعه کرده اند. البته این مسئله در رابطه با تمامی کلینیک ها صادق نیست از همین رو نمیتوانید انی انتظار را از همه داشته باشید.

  هزینه کاشت مو FUG

  هزینه کاشت مو FUGچطور انجام می شود

  هزینه کاشت مو FUG به چه عواملی بستگی دارد؟

  از جمله مسائلی که باید در رابطه با هزینه کاشت مو FUG بدانید این است که هزینه انجام آن به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

  • وسعت ریزش مو و ناحیه ی از دست دادن موها
  • دستمزد پزشک
  • تعداد تار انتقالی از ناحیخ دهنده به ناحیه گیرنده
  • تجهیزات کلینیک های زیبایی

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.