با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  هزینه کم کردن چربی شکم
  1 اکتبر 2018 بدون نظر 380 بازدید

  هزینه کم کردن چربی شکم

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 3]

  افرادی بسیاری خواهان تناسب اندام خود هستند اما کاهش چربی های انباشته شده ی نواحی مختلف بدن به راحتی امکان پذیر نیست مگر با روش های خاص ، اگر خواهان آگاهی از قیمت روش های لاغری موضعی در کوتاه ترین زمان ممکن هستید ، با ما همراه باشید تا در این مقاله ، هزینه کم کردن چربی شکم مورد بررسی قرار گیرد .

  چربی شکم

  چربی های نواحی شکم ، پهلو و ران از جمله چربی هایی هستند که پس از مدتی که از انباشته شدن آنها می گذرد ، در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاوم می شوند و به راحتی نمی توان آنها را از بین برد ، حتی برخی افراد با وجود لاغر بودن ، از چربی زیادی در ناحیه ی شکم برخوردار هستند ، این افراد به منظور لاغری موضعی در ناحیه ی شکم باید از روش های لاغری موضعی ارائه شده در کلینیک های زیبایی جهت ایجاد تناسب اندام خود استفاده کنند .

  روش های کم کردن چربی شکم

  به کمک روش هایی نظیر ؛ کرایولیپولیز ، لیپولیز ، لیپوماتیک ، لیپوساکشن و … می توان به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن چربی های ناحیه ی شکم را از دیگر بافت های بدن جدا کرد و با تخلیه ی آنها از بدن ، تناسب اندام زیبایی در فرد ایجاد کرد ، این روش ها هر کدام عملکردی خاص خود را داشته و با توجه به وضعیت چربی ها و شرایط فرد ، بهترین روش برای فرد انتخاب می گردد .
  نتایج کم کردن چربی شکم
  با برداشته شدن چربی شکم با روش های لاغری موضعی جهت حفظ نتایج حاصله ، باید رژیم غذایی حفظ و فعالیت روزانه نیز انجام شود ، تا بدین ترتیب مجددا چربی در ناحیه ی شکم تجمع نیابد .

  قیمت کم کردن چربی شکم

  قیمت کم کردن چربی شکم

  هزینه کم کردن چربی شکم

  هر یک از روش های لاغر شدن جهت کم کردن چربی شکم ، قیمت خاص خود را دارد که هزینه آن با توجه به دستمزد پزشک متخصص ، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز ، میزان چربی انباشته شده ، نوع دستگاه مورد استفاده و هزینه های کلینیک یا بیمارستان تعیین می شود و در افراد مختلف ، هزینه ی کم کردن چربی شکم به دلیل متفاوت بودن شرایط جسمی هر فردی ، متفاوت می باشد .

  منبع : مرکز تخصصی جراحی زیبایی آریا ایران نوین
  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.