با شما تماس می گیریم...


  مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

  prp برای درمان ریزش موی سر
  5 آگوست 2018 بدون نظر 1414 بازدید

  هزینه prp برای درمان دائمی ریزش موی سر

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 6 میانگین: 2]

  دلایل زیادی باعث می گردند تا هر فردی دچار ریزش موی سر گردد، ریزش موی سر که اغلب بیشتر در مردان شایع می گردد و به دلایلی چون ژنتیک، بیماری، استرس  و  داروها در بیماران صورت می گیرد و اولین نشانه های ریزش مو از خط رویش  مو در جلوی سر آغاز می گردد و کم کم خط رویش مو را به  عقب خواهد برد، ریزش مو به دلیل تاثیر در زیبایی با واکنش استرس انگیز بیماران روبه رو خواهد شد و آنها با عجله به دنبال روشی برای قطع ریزش موهای خود و شروع رویش دوباره آنها خواهند بود که روش prp  نیز از جمله روش های درمانی ریزش موها می باشد اما هزینه prp برای درمان دائمی ریزش موی سر چه میزان خواهد بود.

  ریزش موی سر

  امروزه به دلایل مختلفی هم مردان و هم زنان دچار ریزش موی سر می گردند که ریزش مو در هر فردی به دلایل مختلف و با شدت متفاوتی صورت می گیرد اما عمده ترین دلیل مشترک ریزش مو دلایل ژنتیکی و تغذیه نامناسب و استرس و شرایط زندگی می باشد .

  پی آر پی برای تقویت موی سر

  پی آر پی برای تقویت موی سر

  روش prp

  در روش درمانی prp یا همان پلاسمای  غنی شده از پلاکت که روشی طبیعی برای درمان ریزش موها می باشد فاکتورهای رشد مو و سلول های بنیادی از خون خود بیمار گرفته می شود و پس از تجزیه توسط تجهیزات پزشکی در آزمایشگاه با بهترین کیفیت و کاملا غنی شده به پوست سر  بیمار در عمق مناسب تزریق می گردد تا ضمن متوقف کردن ریزش مو و تغذیه فولیکول های مو شرایط  رشد مجدد موها فراهم گردد.

  مزایای روش prp

  در روش تزریق پلاسمای غنی شده از پلاکت که روشی ساده و بدون جراحی برای درمان ریزش مو می باشد نتایج حاصل از درمان ایمن و مطمئن می باشد، دوره بهبودی بسیار سریع می باشد و به دلیل تزریق پلاسمای خون خود بیمار پوست دچار حساسیت نخواهد شد و پلاسمای تزریق شده اثری بسیار سریع بر روی فولیکول های مو خواهد داشت.

  جوانسازی پوست با روشPRP

  جوانسازی پوست با روشPRP

  در روش prp  تزریق مناسب سلول های بنیادی در لایه درم پوست موجب می گردد تا عوامل رشدی که در سلول های بنیادی وجود دارد باعث جوانسازی پوست فولیکول های مو و تقویت آنها گردد و فولیکول ها رشد مناسبی داشته باشند .

  هزینه تزریق prp به پوست سر

  هزینه تزریق prp به محدوده جغرافیایی مراکز زیبایی ، نوع و تعداد کیت های مصرفی حاوی پلاسما، جلسات تزریق ، میزان ریزش موها و دستمزد متخصص بستگی دارد و به دلیل اینکه این گونه روش های زیباسازی تحت پوشش بیمه ها قرار نمی گیرند تمام هزینه ها را باید خود بیمار پرداخت نماید.

  منبع : کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی  آریا ایران نوین

  برچسب ها
  به اشتراک بگذارید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.